Kalendārs

Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

2018-07-03

    Kā vēsta dzīves gudrība un pieredze,  daudz vairāk mēs gūstam dodot. Tas tiešām strādā, jo gandarījums, ko iegūstam dodot, ir daudz lielāks nekā tad, kad cilvēks ir koncentrējies tikai uz sevi.

    JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde šī gada augustā jau vienpadsmito gadu organizē ikgadējo labdarības akciju „Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības iegādāties nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam.

   Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI “Jelgavas Sociālo lietu pārvalde” ir veikusi rūpīgu to ģimeņu atlasi, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz to, ka šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz to noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

     Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības pirmajā klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam plānots sarūpēt vienu skolas mugursomu un piepildīt to ar nepieciešamajiem mācību materiāliem  un piederumiem skolai.

     Aicinām palīdzēt realizēt šo mērķi, sniedzot savu atbalstu bērniem skolas gada uzsākšanai! Par nepieciešamo lūdzam sazināties ar akcijas organizatoriem līdz š.g. 16.augustam, piezvanot pa tālruni – 63023409, 36005467 vai 29225919. Ziedotājām lietām jābūt jaunām!

   Akcijas noslēguma pasākums notiks 22.augustā Sabiedrības integrācijas pārvaldē (ieeja ar ielūgumiem), kur svinīgā pasākumā bērniem tiks pasniegtas sarūpētās mantas, lai viņi ar prieku varētu uzsākt jauno mācību gadu.

   Organizatori informē - pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv


Aktualitātes

20.02.2019.
Aizvadīta konkursa „Riti raiti, valodiņa!” pirmā diena
15.02.2019.
Februāra „CEPUMĀ”¬ Par sporta karjeru – Kaspars Kambala
13.02.2019.
Vispasaules NVO dienas ietvaros Informatīvi izglītojošs pasākums Jelgavas NVO
13.02.2019.
Latviešu valodas klubs “Vienkārši runājam”
12.02.2019.
Multikulturālā teātra studija „Pasaka” uzņem dalībniekus
11.02.2019.
Apstiprināto „Ēnotāju” saraksts Jelgavas pilsētas pašvaldībā
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019