Kalendārs

Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

2017-07-06

    Labais, ko sniedzam citiem – ir labums, kuru dāvājam paši sev un līdzcilvēkiem.

    Labdarība ir mīlestības izpausme, kādu cilvēks var sniegt ne tikai attiecībā pret viņam tuviem cilvēkiem, bet arī pret citiem, negaidot neko pretī, jo tieši tā var saņemt gandarījumu, kas silda sirdi visilgāk.

   JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde šī gada augustā jau septīto gadu organizē ikgadējo labdarības akciju „Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības iegādāties nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam. Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI “Jelgavas Sociālo lietu pārvalde” ir veikusi rūpīgu to ģimeņu atlasi, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz to, ka šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz to noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

    Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības pirmajā klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam plānots sarūpēt vienu skolas mugursomu un citus nepieciešamos mācību materiālus un piederumus skolai.

   Aicinām palīdzēt, sniedzot savu atbalstu bērniem skolas gada uzsākšanai! Par nepieciešamo lūdzam sazināties ar akcijas organizatoriem līdz š.g. 11.augustam, piezvanot pa tālruni – 63023409, 36005467 vai 29225919. Ziedotājām lietām jābūt nelietotām.

    Akcijas noslēguma pasākums notiks 17.augustā Sabiedrības integrācijas pārvaldē (ieeja ar ielūgumiem), kur svinīgā pasākumā bērniem tiks pasniegtas sarūpētās mantas, lai viņi ar prieku varētu uzsākt jauno mācību gadu.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv


Aktualitātes

14.12.2017.
Ziemassvētku pasākums Jelgavas romu kopienas bērniem
11.12.2017.
Pasākums „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”
11.12.2017.
Jaunās telpās durvis plaši vēris Jelgavas Jauniešu centrs
06.12.2017.
Rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” radošo rokdarbu izstāde “Es tagad protu tā”
05.12.2017.
Par godu Starptautiskajai brīvprātīgo dienai tiks godināti brīvprātīgā darba veicēji Jelgavas pilsētā
04.12.2017.
Jauniešu forums „Es un Jelgava”
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014