Kalendārs

Aicina multikulturāls pasākums “Draudzības vainags”

2018-05-10

   Ik gadu maija beigās Jelgavā tiek svinēti pilsētas svētki. Daudzviet norisinās dažāda veida kultūras pasākumi, svētku gājiens un citas aktivitātes, kurās iesaistās un piedalās gan jelgavnieki, gan pilsētas viesi. Savu piederību pilsētai apliecina un pauž arī Jelgavas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas, kuras kopā ar dažādiem citiem kolektīviem no Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un citām Latvijas pilsētām svētku reizē pieskandinās RAF mikrorajonu.

    Šī gada 26.maijā pulksten 13, pilsētas svētku ietvaros, visi interesenti tiek laipni aicināti uz multikulturālu pasākumu “Draudzības vainags”, kas norisināsies Jelgavas mikrorajonā RAF, laukumā pie T/C “Pērnava”. Pasākuma centrālais notikums būs krāšņs, skanīgs, dziesmām un dejām bagāts koncerts, kura režiju veido Rita Barona. Koncertā uzstāsies gan latviešu, gan mazākumtautību kolektīvi un individuālie izpildītāji. Šī pasākuma norise lieliski sasaucas ar starptautisko Kultūras daudzveidības dialoga un attīstības dienu, kuru pasaulē atzīmē 21.maijā.

     Vēl šajā svētku pasākumā interesenti aicināti uz radošajām darbnīcām, kurās rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” meistari ierādīs jaunas prasmes, kā arī ļaus apskatīt un iegādāties savus oriģinālos rokdarbus. Pasākuma jaunākajiem dalībniekiem jauniešu apvienība “Brīvprātīgie Jelgavai” piedāvās iespēju apgleznot sejiņas un citas aktivitātes. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt gardo “Draudzības zupu” un piedalīties nelielā nacionālo virtuvju degustācijā.

     Jāatzīmē, ka 3.jūnijā pulksten 13 norisināsies multikulturālā pasākuma “Draudzības vainags” otrais pasākums, kas ieskandinās citu pilsētas mikrorajonu, jo tas notiks Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas stadionā, Meiju ceļā 9. Apmeklētājiem abi pasākumi ir bez maksas.

      Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta, Sabiedrības integrācijas pārvalde un biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” projekta “Draudzības vainags” ietvaros. Atbalsta: Jelgavas pilsētas pašvaldība, JPPI “Kultūra”.

 

     Organizatori informē, ka pasākuma laikā tiks veiktas foto un video fiksācijas.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv


Aktualitātes

22.05.2018.
Atzīmēsim Jelgavas pilsētas svētkus kopā
21.05.2018.
Noslēgušās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”
18.05.2018.
“Basta Football” Jelgavā
16.05.2018.
Mātes dienai veltīts pasākums “Māmiņ, tu vismīļākā”
11.05.2018.
Pasākums par godu Izraēlas Valsts dibināšanas gadadienai
11.05.2018.
Orientēšanās un piedzīvojumu sacensības «Mana, tava Mītava»
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018