Kalendārs

13.Jelgavas velobrauciens - “Retro”

2018-06-04

   Pavisam drīz, vienā vasaras sestdienā, Jelgavā notiks 13.Jelgavas velobrauciens - “Retro”.

    Aicinām ikvienu veloentuziastu piedalīties ikgadējā Jelgavas velobraucienā, lai jautri, aizrautīgi un veselīgi uzsāktu vasaru!

   Aicinām lielus un mazus, jaunus un pieredzējušus, individuāli vai kopā ar ģimeni, draugiem, kolektīvu, bet galvenais ar velosipēdu piedalīties 13.Jelgavas velobraucienā, kas notiks š.g. 16.jūnijā plkst.11:00 (reģistrācija no plkst.10:20 Vecpilsētas ielā).

    Velobrauciena mērķis joprojām paliek nemainīgs – popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt Jelgavas velokustības attīstību un sabiedrības saliedētību, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām Jelgavas pilsētas ielās.

    Šajā reizē velobrauciens atšķiras ar to, ka tam dota tematika - “Retro”, tas nozīmē, ka visi tiek aicināti radoši padomāt par savu vizuālo tēlu.  Jāpiemin, ka arī pie nominantu apbalvošana tiks pievērsta uzmanība oriģinālai pieejai un rezultātam, kas radīs retro koptēlu.

  Jelgavas velobrauciens katru gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku, iedzīvotāju aktivitāte liecina par to, ka interese par šāda veida pasākumiem aizvien pieaug un tas mudina organizatorus turpināt iesākto tradīciju.

      No plkst.10:20 Vecpilsētās ielā:

- velobraucēju REĢISTRĀCIJA, kuras laikā varēs saņemt gan dalībnieka numuru, gan īpašu atzīmju lapiņu, uz kuras, savācot piecas kontrolpunktu atzīmes, varēs piedalīties loterijā un galvenās balvas izlozē;

     Plkst.11:00 tiks dots STARTS 13.Jelgavas velobraucienam “Retro”, lai dotos kopīgā aptuveni 11 km garā izbraukumā pa sekojošu maršrutu: Vecpilsētas iela à Kr.Barona iela à Pulkveža Brieža iela à Meiju ceļš à Satiksmes iela à Aspazijas iela à Dambja iela à Rūpniecības iela à aplis à Lietuvas šoseja à Miera iela à Bauskas iela à Lediņu ceļš līdz nometnei „Lediņi”.

    !!! Ātrums nebūt nav noteicošais, tas netiks vērtēts. Galvenais, lai visi velobrauciena dalībnieki sasniegtu galamērķi priecīgi, gandarīti un veseli. Rūpējoties par drošību, vēršam uzmanību uz to, ka velobraucējiem jābūt atbilstošā ekipējumā un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un drošas braukšanas principi!

      FINIŠĀ riteņbraucējus sagaida dažādas jautras izdarības, nominantu sveikšana, kā arī riteņbraucējiem būs iespēja savācot PIECAS KONTROLPUNKTU atzīmes, piedalīties loterijā ar lielisku balvu fondu un, protams, laimēt velobrauciena tradicionālo galveno balvu – VELOSIPĒDU, ko nodrošina ilggadējais sponsors “Jāņa Bisenieka fonds”.

    Lai uzkrātu spēkus atpakaļceļam, dalībnieki tiks cienāti ar gardu zupu.

   Pasākumu organizē biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” un JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde ar Jelgavas pilsētas domes atbalstu.

    N.B. Organizatori informē - pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv


Aktualitātes

21.01.2019.
„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā
18.01.2019.
Radošo darbu izstāde “Ziemas brīnumi”
11.01.2019.
Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā “Riti raiti, valodiņa!”
11.01.2019.
Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”
18.12.2018.
Koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētki”
17.12.2018.
Jelgavā īstenotā novatoriskā ideja gūst atzinību Eiropā
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019