Raksti par brīvprātīgo darbu Jelgavā

Pievienojies brīvprātīgo komandai!!!

2017-09-01

Jauniešu apvienība “Brīvprātīgie Jelgavai” aicina pievienoties savam pulkam jaunus brīvprātīgā darba veicējus. Iesaistoties brīvprātīgā darba veicēju kustībā Tu iegūsi: prasmes un zināšanas, pirmo darba pieredzi, iespēju pārbaudīt to, vai izvēlētā profesija ir tā īstā, kontaktus, kas var palīdzēt karjerā, līdera un organizatoriskās iemaņas, jaunus draugus un domubiedrus, kurus vieno kopīgas intereses, iespēju iepazīt sevi dažādās situācijās, iespēju izkopt savus talantus un prasmes, iespēju apceļot Eiropu un pasauli un daudz ko citu tieši Tev noderīgu.

Lasīt vairāk


Sniega diena Jelgavā

2017-01-19

Pasaules Sniega dienu, kas Jelgavā noritēja 14.janvārī, šogad Pasta salā atzīmēja ar dažādām ziemas aktivitātēm, kurās aicināja piedalīties bērnus, ģimenes un viesus, lai kopīgi izbaudīti sniega svētkus. Pasākuma mērķis bija gūt pozitīvas emocijas ar daudzveidīgām aktivitātēm sniegā un iepazīt ziemas sporta veidus. Katru interesentu aicināja piedalīties tādās aktivitātēs kā distanču slēpošana pa apli, slēpošanas sprints, veiklības brauciens ar ragaviņām.

Lasīt vairāk


Ledus skulptūru festivāls

2017-01-19

Šogad laikā no 10. līdz 12.februārim Jelgavā jau 19.reizi norisināsies Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls, kura tēma ir “Karnevāls”. Šajā reizē žūrijas komisija dalībai Festivālā ir atlasījusi 32 profesionālus tēlniekus no astoņām valstīm: Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Turcijas, Krievijas, Mongolijas, Portugāles un Īrijas.

Lasīt vairāk


Labdarības akcija „Siltums tev no manis”

2016-12-20

Ziemassvētki ir tas laiks, kad gribas sniegt otram nedalītu uzmanību, jo tas ir ļoti svarīgi ikvienam no mums. Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad, 20.decembrī, Sabiedrības integrācijas pārvalde kopā ar apvienību „Brīvprātīgie Jelgavai” un rokdarbnieci Leokādiju Rinkūnu apmeklēs Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļas pacientus labdarības akcijas „Siltums tev no manis” ietvaros. Akcijas iecere ir sniegt sirds siltumu un uzmanību, lai slimnīcā nonākušie bērni kaut uz neilgu brīdi novērstu domas no slimības un izjustu prieku.

Lasīt vairāk


Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” godināti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

2016-12-05

Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, īpašā ceremonijā tika godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas.

Lasīt vairāk


Godināšanas ceremonija „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2016”

2016-12-05

“Mēs esam paraduši domāt, ka tas, ko mēs darām, ir tikai pilīte okeānā. Bet okeāns bez šīs trūkstošās pilītes taču būtu mazāks! Ar katru jūsu paveikto darbu cilvēki un pasaule kļūst labāki. Ne katrs no mums ir spējīgs darīt lielas lietas. Taču ikviens no mums var darīt mazas lietas ar lielu mīlestību.” - māte Terēze.

Lasīt vairāk


Informatīvs seminārs brīvprātīgā darba organizatoriem

2016-10-31

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ir izstrādājusi Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēmu, kas visiem interesentiem ir pieejama jaunajā NVA tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv . Ar izveidotās informatīvās platformas starpniecību tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas vēlas būt brīvprātīgā darba veicēji, un brīvprātīgā darba organizētājiem – nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām.

Lasīt vairāk


Aicina pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”

2016-10-20

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2016”, kas norisināsies decembra sākumā un kurā apbalvos gada labākos brīvprātīgā darba veicējus, kas devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.

Lasīt vairāk


Izveidota Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēma www.brivpratigie.lv

2016-10-03

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ir izstrādājusi Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēmu, kas visiem interesentiem ir pieejama jaunajā NVA tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv. Ar izveidotās informatīvās platformas starpniecību tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas vēlas būt brīvprātīgā darba veicēji, un brīvprātīgā darba organizētājiem – nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām.

Lasīt vairāk


Aizvadītas Jelgavas NVO sporta spēles 2016

2016-09-26

Šodien, 25.septembrī Jelgavas nevalstisko organizāciju pārstāvji - pieaugušie, jaunieši un bērni piedalījās pasākumā „Jelgavas NVO Sporta spēles 2016”, kas notika Jelgavas Sporta hallē. Mērķi un uzdevumi Sporta spēlēm arī šogad palika nemainīgi - noskaidrot sportiskāko, draudzīgāko un izturīgāko biedrības komandu, popularizējot aktīvu dzīvesveidu nevalstisko organizāciju biedru, viņu draugu un atbalstītāju vidū, kā arī veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām integrēšanos sabiedrībā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv


Aktualitātes

07.03.2019.
Konkurss „Mani lieliskie vecvecāki”
07.03.2019.
Gleznu izstāde „Dabas krāšņums” (atklāšanas pasākums ir atcelts)
27.02.2019.
Pavasarīgs koncerts "Viss sievietēm!"
26.02.2019.
Slāvu svētki Masļeņica Jelgavā
22.02.2019.
Noslēdzies konkurss „Riti raiti, valodiņa!”
22.02.2019.
Erasmus+ informatīvā pēcpusdiena
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019