Aktualitātes

Ziemassvētku izrāde bērniem “Jaungada piedzīvojumi ”

2018-12-12

   Aicinām Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4 - 10 gadiem uz Jaungada izrādi bērniem “Jaungada piedzīvojumi ” (“Новогодние приключения”), kas notiks svētdien, 23.decembrī, JPPJ Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs).

    Jau tradicionāli, lai sagaidītu Jauno gadu ar prieku, bērniem ir sarūpēti jautrības pilni svētki ar jaunu teatrālu uzvedumu no Rīgas teātra trupas „Poteha”, kuru vada Vladimirs Astapenko. Pasākuma laikā bērni kopā ar dažādu multfilmu varoņiem dosies jaungada piedzīvojumā, kur varēs piedalīties jautrās atrakcijās, no sirds izklaidēties, dziedāt Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanas dziesmas un apgūt jaunas dejas kopā ar multfilmas varoņiem.

    Līdzīgi kā iepriekšējos gados, pasākumi notiks bilingvāli - krievu un latviešu valodās. Aicinām mazos skatītājus uz trīs izrādes seansiem: pirmais sāksies plkst.11:00, otrais - plkst.12:30 un vēl viens plkst.14:00.

    Šogad ieejas biļete uz izrādi maksā 4,- EUR (maksā ir iekļauta dāvaniņa bērnam). Visi interesenti biļetes var iegādāties Jelgavas Krievu biedrībā “Istok” (Skolotāju iela 8, Sabiedrības integrācijas pārvaldē, darba laikā) no 1.decembra. Vietu skaits ir ierobežots!

   Pasākumu organizē Jelgavas Krievu biedrība “Istok” sadarbībā ar JPPJ Sabiedrības integrācijas pārvaldi.

    Organizatori informē - pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019