Aktualitātes

V reģionālā Parafiāde Jelgavā

2017-06-05

    

   Ieskandinot vasaru, Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa sadarbībā ar JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldi,  Latvijas Poļu Savienību, Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāli un citiem atbalstītājiem, līdzīgi kā iepriekšējos gados ir organizējusi jau piekto Bērnu un Jauniešu Parafiādi Jelgavā. Trīs dienu laikā, no 2.jūnija līdz 4.jūnijam, nometnes dalībnieki aktīvi piedalījās daudzos interesantos un atraktīvos pasākumos. Parafiādes mērķis ir sniegt bērniem un jauniešiem vispusīgas attīstības iespējas caur reliģiju, kultūru un fiziskām aktivitātēm.

   Vairāk kā septiņdesmit bērni un jaunieši no Jelgavas, Daugavpils, Jēkabpils un Elblongas (Polija) satikās piektajā reģionālajā Parafiādē, kur divas dienas jaunieši aktīvi piedalījās aktivitātēs, kas notika Zaļeniekos, Zaļenieku profesionālās vidusskolas telpās un sporta laukumos, parādot  un attīstot savas prasmes un talantus gan sporta spēlēs, gan mākslās un erudīcijas konkursos, kā arī pilnveidoja savas poļu valodas zināšanas un garīgi bagātinājās lūgšanās. Noslēguma dienā visi dalībnieki, iesaistītie brīvprātīgā darba veicēji un organizatori devas izzināt Jelgavu, iesākot savu ceļu ar svētas mises apmeklējumu Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrālē. Pēc pastaigas pa Jelgavu un pilsētas atpazīstamāko tūrisma objektu apskates, visi devās uz Sabiedrības integrācijas pārvaldi, kur norisinājās Parafiādes noslēguma pasākums un tika pasniegtas balvas, kā arī  paziņoti godalgoto vietu ieguvēji. Ar savu klātbūtni pasākumus pagodināja viesi no Polijas - apvienības Parafiāde  vadītājs Tomašs Oļčaks un viņa vietniece Maria Kujeļa.

    Pasākumi norisinājās projekta “V reģionālā parafiāde jauniešiem Jelgavā” ietvaros, ko realizēja Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa ar Jelgavas pilsētas domes atbalstu.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018