Aktualitātes

Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums „Ar sauli sirdī”

2018-11-15

  Šī gada 30.novembrī, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, uz jauku koncertu “Ar sauli sirdī” aicina JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde un JPPI „Jelgavas sociālo lietu pārvalde”. Koncerts notiks plkst.14:00 Jelgavas 4.vidusskolas Koncertu zālē, Akmeņu ielā 1. Koncertā mīļi gaidīti visi Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām – gan tie, kuri apvienojušies nevalstiskajās organizācijās, gan individuāli.

    3.decembrī visā pasaulē jau kopš 1993.gada atzīmē Starptautisko invalīdu dienu. Tās mērķis ir pievērst uzmanību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, viņu ikdienai, tiesībām un problēmām. Tas ir aicinājums cilvēkiem visā pasaulē vienoties kopējos pasākumos, lai mazinātu atstumtību un veicinātu cilvēku ar īpašām vajadzībām sociālo iekļaušanos.

     Koncertā klātesošos ar saviem priekšnesumiem priecēs: dziedātājs Edijs Fuksis un Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālas organizācijas vokālais ansamblis (vad. I.Šveicere), Jelgavas sieviešu invalīdu organizācijas “Zvaigzne” ansamblis “Zvaigzne” (vad. A.Vadziša), saksofoniste Zane Lapiņa (ped. P.Rudzītis), dienas centrs „Atbalsts”, Valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" filiāles „Jelgava" ansamblis (vad. I.Popova), kā arī dzeju lasīs dzejniece Ināra Gaile un Aleksandra Kazanceva. Pasākuma īpašais viesis Jelgavas folkloras kopa "Dimzēns" Veltas Lejas vadībā.

    Šajā dienā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām būs iespēja ne tikai baudīt koncertu, bet arī parādīt savus talantus, satikties un draugu lokā pakomunicēt pie svētku tortes, ko katru gadu dāvina Jelgavas pilsētas pašvaldība.

   Jāatzīmē, ka cilvēkiem, kuriem nepieciešams specializētais transports nokļūšanai uz un no koncerta norises vietas, jāpiesaka tas JPPI Sociālo lietu pārvaldē līdz šā gada 27.novembrim pa tālruni - 25426732.   

     Papildinformāciju par pasākuma norisi var uzzināt pa tālruni 63005468.

 Pasākumu organizē: Jelgavas pilsēta, JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”.

   Atbalsta: Jelgavas pilsētas pašvaldība, Jelgavas 4.vidusskola.

 

Organizatori informē - pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019