Aktualitātes

Šodien aizvadīts 12.Jelgavas velobrauciens

2017-05-28

      Pierādījām, ka Esam draudzīgi dabai un Esam aktīvi pilsētnieki!

  Šodien, 28.maijā ir aizvadīts 12.Jelgavas velobrauciens, kuru organizēja biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” un JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde. Velobrauciena uzdevums bija  nemainīgs - veicināt Jelgavas velokustības attīstību un popularizēt veselīgu dzīvesveidu. Piedalīties velobraucienā tika aicināts ikviens, kurš grib un prot braukt ar velosipēdu. Šogad piedalījās  477 dalībnieki, kuri policijas pavadībā veica 10 km garu maršrutu, startējot no skvēra aiz Jelgavas Kultūras nama un finišējot Jelgavas bērnu un jauniešu centra "Junda" nometnē "Lediņi". Jāatzīmē, ka šogad velobrauciens atšķīrās  no iepriekšējiem gadiem ar to, ka tam dota tematika - “Dabas draugi” un visi tika aicināti savā vizuālajā noformējumā popularizēt un atbalstīt kustību “Esam draudzīgi dabai”. 

  Velobrauciena dalībnieki piedalījās dažādās interesantās aktivitātēs, saņēma no velobrauciena atbalstītājiem un organizatoriem vērtīgas balvas, kā arī izlozēja galveno balvu – dāvanu karti velosipēda iegādei, kuru jau tradicionāli sarūpēja nodibinājums “Jāņa Bisenieka fonds”. 

   Noslēguma sumināšanā tika pasniegtas balvas šādu nomināciju ieguvējiem: jaunākais dalībnieks šogad bija gadu jaunā Līva Dzelzkalne, par pieredzējušāko velobraucēju tika atzīts Egons Hercs (80 gadi), Ozolu ģimene tika atzīta par kuplāko ģimeni, par dabai draudzīgu vizuālo noformējumu balvu ieguva Laila Dundure, par dabai draudzīgāko kolektīvu tika atzītas kolektīvs “Laipa”, par kuplāko kolektīvu tika atzīta Jelgavas Tehnikuma kolektīvs, par kuplāko klasi (skolu) tika atzīta Jelgavas 4.vidusskolas skolēni. Jāpiemin, ka arī pie nominantu apbalvošanas tika pievērsta uzmanība interaktīvākai pieejai, atspoguļojot dalībnieku videi draudzīgo attieksmi.

   Šogad galveno balvu ir laimējis 102.numura īpašnieks Ralfs Adrians Laizāns.

Finišā velobraucējus sagaidīja pārsteigums - triālistu šovs, ko sniedza Titulētākie velotriālisti Baltijā brāļi Dermaki Ansis un Arvis kopā ar šoumenu un velotriālistu Pāvelu Griškovu.

    Dodoties mājup visi velobrauciena dalībnieki varēja cienāties ar gardu skābeņu zupu.

 

   Biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” un Sabiedrības integrācijas pārvalde izsaka pateicību visiem atbalstītājiem:

- Jelgavas pilsētas domei;

- Ceļu satiksmes drošības direkcijas Jelgavas nodaļai;

- JPPI “Jelgavas pilsētas pašvaldības policijai”;

- Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldei;

- JJPI “Jelgavas izglītības pārvalde”;

- nodibinājumam   “Jāņa Bisenieka fonds”;

- AAS „Gjensidige Baltic”;

- SIA „Viktorija B” (kafejnīca „Silva”);

- JPPI „Kultūra”;

- SIA “Zaļā zeme”;

- SIA “Karameļu darbnīca”;

- SIA “Zemgales EKO”;

- SIA “Timermaņa Foto”;

- SIA "Sporta komplekss "Zemgale V";

- biedrība “Pārtikas amatnieki”

- kafejnīcai / restorānam “Chocolate & Pepper”;

- supx.lv.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018