Aktualitātes

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”

2018-01-24

    Kā jau ierasts, februārī visi interesenti tiek gaidīti Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus reģionālajā pasākumā “Cits bazārs”, kas šogad norisināsies 12.februārī no pulksten 14 līdz 17 tirdzniecības centrā “VIVO centrs” (Katoļu iela 18, abos stāvos), kur ar mūsdienu multimediju tehnoloģiju palīdzību jaunajiem uzņēmējiem būs nodrošināta iespēja prezentēt saražotās inovatīvās preces un produktus.

     Šobrīd tirdziņam pieteikušies jau vairāk kā astoņdesmit skolēnu mācību uzņēmumi no tādām Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm kā Spīdolas ģimnāzija, 5.vidusskola, Tehnoloģiju vidusskola, 4.vidusskola, 6.vidusskola, Valsts ģimnāzija. Interesi par dalību reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” Jelgavā, izradījuši arī vairāki  SMU no Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas. Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū jaunieši prezentēs un pārdos sava uzņēmuma saražoto preci: koka, papīra, tekstila, ādas un keramikas izstrādājumus, atstarotājus, sveces, sporta somas, roku un ķermeņa kosmētiku, dekorēšanas piederumus, suvenīrus un daudzas citas noderīgas lietas. Gadatirgus apmeklētāji vārēs gan iepazīties ar jauniešu inovatīvajām idejām, gan iegadāties iepatikušos preci.

    Gadatirgus laikā “jaunos uzņēmējus” vērtēs speciāli izveidota žūrijas komisija sekojošās nominācijās: kvalitatīvākais produkts, videi draudzīgākais produkts, inovatīvākais produkts, labākā pārdošanas komanda, labākā reklāma, labākais stends, labākā dāvana, kā arī tiks pasniegtas žūrijas locekļu un atbalstītāju “Simpātijas balvas”.

Pasākumu organizē: Jelgavas pilsēta sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi.

    Pasākumu atbalsta: Junior Achievement Latvija, TC “VIVO centrs”, AS "Swedbank" Jelgavas filiāle, JPPI “Jelgavas izglītības pārvalde”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija, LIAA Jelgavas biznesa inkubators, SIA “SIGNUM”, TC “Pilsētas Pasāža”, bistro “Silva” un SIA “Karameļu darbnīca”.

    Skolēnu mācību uzņēmumi pieteikties dalībai reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” Jelgavā var līdz 2018.gada 31.janvārim sūtot pieteikumu uz e-pastu: jelena.grisle@dome.jelgava.lv , kurā jānorada izglītības iestādes nosaukums, SMU nosaukums, dalībnieku skaits, SMU vadītāja kontaktinformācija, SMU konsultanta vārdu, uzvārds un īss produkta/pakalpojuma apraksts.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas

Sabiedrības integrācijas pārvaldē
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019