Aktualitātes

Rosh-ha-shana jeb Jaunais gads pēc ebreju tradīcijām

2018-09-15

   Septembra vidū ebreji visā pasaulē atzīmē Jauno gadu pēc ebreju gadu aprēķināšanas sistēmas un šogad tiks svinēts 5779.gads. Sagaidot ebreju Jauno gadu jeb „Rosh–ha–shana”, Jelgavas ebreju biedrība organizē pasākumu, lai pastāstītu par ebreju tautas Jaunā gada svinēšanas tradīcijām. Savas nacionālās kultūras popularizēšana ir ļoti būtisks aspekts katras mazākumtautību biedrības darbībā, bet ne mazāk svarīgi ir šo nacionālo kultūras mantojumu nodot arī jaunākajām paaudzēm.

   15.septembrī plkst.15:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8, Jelgava, 3.stāvs) Jelgavas pilsēta, Sabiedrības integrācijas pārvalde un Jelgavas ebreju biedrība organizē  pasākumu „Rosh–ha–shana”, kurā klātesošie vieglā, atraktīvā veidā tiks iepazīstināti ar ebreju Jaunā gada svinēšanas tradīcijām un varēs izbaudīt koncertprogrammu ar ebreju kultūrai raksturīgajām iezīmēm, ko sniegs viesmākslinieki no Rīgas ebreju biedrības.

    Aicināti visi interesenti! Ieeja bez maksas!

    Organizatori informē - pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019