Aktualitātes

Rokdarbnieku klubs “Zelta rokas” aicina uz pavasara izstādi

2018-04-27

     Pavasaris ir atnācis ar spožiem, siltiem saules stariem, kas rada vēlmi saskatīt skaistumu dabā un sev apkārt. Rokdarbnieku klubs “Zelta rokas” šī gada 7.maijā pulksten 17 aicina visus interesentus uz savu radošo darbu izstādes “Pavasara drudzis” («Весенняя лихорадка») atklāšanu, kas norisināsies Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, Skolotāju ielā 8, 3.stāvā.

            Kluba “Zelta rokas” dalībnieki garajos ziemas mēnešos ir čakli strādājuši, radot daudz dažādus jaunus radošos darbus un izstrādājumus. Vēl vairāk, kluba meistares šajā laikā ir apmācījušas arī jaunos rokdarbniekus, kā rezultātā tapušos darbus jau var nodot skatītāju vērtējumam.

            Plānojot savu pavasara izstādi, rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” vadītāja Marina Boicova stāsta: “Mēs visi zinām, ka katru gadu maija otrā svētdienā tiek atzīmēta Mātes diena. Šī diena pārsvarā saistās ar ļoti siltām jūtām, maigumu un mīlestību, tādēļ izstādē eksponēsim skaistus smalkus rokdarbus, tādus kā apgleznotas šalles, tamborējumi, gleznu izšuvumi krustdūrienā, dekupāžas tehnikā veidoti darbi, filcēšanas un pērļošanas tehnikās radītas greznumlietas un rotas. Otra starptautiski atzīmējama diena šajā laikā ir Pasaules leļļu diena, par kuru zina ievērojami mazāk cilvēku. To atzīmē 13.maijā. Šis notikums rosināja mūs papildināt ekspozīciju arī ar dažādās tehnikās veidotām lellēm.”

     Atklāšanas pasākumā varēs ne tikai apskatīt eksponētos darbus un klātienē uzdot interesējošos jautājumus rokdarbnieku kluba meistarēm – darbu autorēm, bet arī baudīt nelielu koncertiņu, kurā uzstāsies kluba aktīvisti un viņu draugi.

     Izstāde apskatāma līdz š.g. 13.maijam, Sabiedrības integrācijas pārvaldes darba laikā (ja zālē nenotiek pasākums). Sīkāku informāciju var saņemt pa tālr.: 26041225 (Marina Boicova). 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019