Aktualitātes

Rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” radošo rokdarbu izstāde “Es tagad protu tā”

2017-12-06

    Rokdarbnieku klubs “Zelta rokas” no š.g. maija līdz novembrim realizēja projektu “Līdzdarbojies”, kuram finansējums saņemts Jelgavas domes “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmā”. Šī projekta mērķis bija dalīties pieredzē, rādīt, mācīt rokdarbnieku prasmes un zināšanas sociāli mazaizsargātām personām, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un citiem interesentiem, mazinot  sociālās atstumtības risku un sekmējot šo personu iesaisti sabiedriskajā dzīvē. Jāpiemin, kā rokdarbi ir uzskatāmi kā viens no mākslas terapijas veidiem, ar kura palīdzību var rosināt savas iekšējās pasaules izzināšanu un sakārtošanu. 

   Ar projekta palīdzību, rokdarbnieku klubs “Zelta rokas” nodrošināja iespēju ne tikai apgūt rokdarbu veidošanas prasmes dažādās tehnikās, bet arī popularizēja un mācīja arodu prasmes, lai saglabātu tautas tradicionālās un jaunās rokdarbu tehnikas. Nodarbības ļāva interesentiem nodarboties ar māksliniecisko jaunradi, celt savu pašapziņu, radīt vizuāli skaistas lietas savas apkārtējās vides izgreznošanai un iekārtošanai.

Pēc septiņu mēnešu līdzdarbošanās dažādu rokdarbu tehniku apguvē, radītie darbi tiks eksponēti radošo rokdarbu izstādē “Es tagad protu tā!”, kas tiks atklāta 11.decembrī plkst.15:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē. Izstāde būs apskatāma līdz š.g. 17.decembrim Sabiedrības integrācijas pārvaldes darba laikā. Laipni aicināti visi interesenti apmeklēt izstādi un piedalīties dalībnieku godināšanas pasākumā!
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018