Aktualitātes

Radošais vēstures konkurss “LATVIJAI - 100”

2018-03-06

    Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu 8. klašu audzēkņus piedalīties intelektuālā un radošā vēstures konkursā “LATVIJAI - 100”, kas notiks  š.g. 5.aprīlī plkst.14:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Skolotāju iela 8, 3. stāvs).

    Šis konkurss sekmēs jauniešu piederības sajūtu Latvijai, tajā skaitā lokālpatriotismu un dzimtās Jelgavas pilsētas vēstures izzināšanu Latvijas 100-gades  kontekstā, kā arī veicinās iesaistīto skolēnu zināšanas par 20., 21.gadsimta spilgtākajiem notikumiem un personībām, kas saistīti ar Jelgavu un Latviju.

Potenciālajiem dalībniekiem nepieciešams sagatavot konkursa priekšuzdevumu jeb mājas darbu un piedalīties konkursā klātienē, bet vispirms līdz š.g. 19.martam jānosūta pieteikums uz e-pastu: jelena.grisle@dome.jelgava.lv norādot savas izglītības iestādes nosaukumu, komandas nosaukumu, komandas kapteiņa vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu.

    Konkursa darbus izvērtēs speciāli izveidota žūrijas komisija, kuras sastāvā būs pārstāvji no Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja, Jelgavas reģionālā tūrisma centra u.c. pieaicināti eksperti. Žūrijas komisijas atzītie konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti. Dalībnieku novērtējums (iegūtās vietas) tiks atklāts apbalvošanas ceremonijas laikā.

    Papildinformācija par priekšuzdevumiem un  konkursa norisi ir pieejama konkursa Nolikumā - Konkursa nolikums Latvijai 100 - 2018.pdf
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018