Aktualitātes

Projekts “Uzdrošinies!” (2017.gads)

2017-05-25

   Biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” uzsāk īstenot projektu “Uzdrošinies!” (līguma Nr.08/KMP). Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija ar biedrības „Zemgales NVO atbalsta centrs” starpniecību konkursa pilsoniskās sabiedrības (valsts simtgades) iniciatīvu projektu jomā.

   Projekta galvenais mērķis - rosināt sabiedrības līdzdalību lēmumu pieņemšanas un politikas plānošanas procesos, īstenot pasākumus, kas dažādām Zemgales plānošanas reģiona iedzīvotāju grupām sekmēs valstiskās piederības izjūtu, t.sk. pilsonības iegūšanu un LR un ES pilsonības prestiža pieaugumu, valsts valodas nozīmes stiprināšanu, kā arī motivēt jauno paaudzi uzdrošināties sniegt savu ieguldījumu Latvijas attīstībai un veicināt saliedētas sabiedrības attīstību Jelgavā un Latvijā kopumā.

Projekta galvenās aktivitātes:

  • Izglītojošas tikšanās “Esi lepns!” (5 tikšanās);
  • Sagatavošanās kursi Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm LR pilsonības ieguvei.

    Projekta mērķa grupa ir Jelgavas, Dobeles, Jelgavas  un Ozolnieku novadu, kā arī citu Zemgales reģiona pilsētu un novadu iedzīvotāji.

    Īstenojot aktivitātes, plānots veicināt iesaistīto iedzīvotāju aktīvu dalību pilsētas sabiedriskajā dzīvē un politiskajos procesos. Kopumā Zemgales plānošanas reģiona iedzīvotāji, neatkarīgi no to vecuma un dzimuma, kļūs informētāki un iegūs plašākas zināšanas par pilsoniskās līdzdalības iespējām un veidiem.

   Visas paredzētās aktivitātes norisināsies Projekta aktivitāšu norises vietās - Jelgavā, Dobelē, Jelgavas un Ozolnieku novados laika posmā no 2017.g. maija līdz novembrim. 

 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019