Aktualitātes

Projekts „Draudzības vainags” (2017.gads)

2017-05-01

    Biedrība „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” uzsāk īstenot projektu “Draudzības vainags” (līguma Nr. 06/KMS). Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija un „Zemgales NVO atbalsta centrs” konkursa starpkultūru dialoga jomā.

   Projekta galvenais mērķis ir veicināt sapratni un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem, sekmēt gan mazākumtautību, gan latviešu kultūras mantojuma saglabāšanu, dažādu tautību pārstāvju iesaisti aktivitātēs, kā arī veicināt saliedētas sabiedrības attīstību Jelgavā, Zemgalē un Latvijā kopumā.

    Projekta aktivitātes:

  • multikulturāls pasākumu kopums “Draudzības vainags” (21.05.2017.);
  • izglītojošs pasākums jauniešiem „Latviskums caur kultūru un tradīcijām” (š.g. septembrī).

   Visas paredzētās aktivitātes norisināsies Latvijā, Jelgavā un Ozolnieku novadā no 2017.gada maija līdz oktobrim.

    Ir gaidāms, ka projekta tiešā un netiešā mērķauditorija kļūs informētāka par etnisko minoritāšu un pamatnācijas tradīcijām, kultūru un vēsturi, kā arī veicinās iedzīvotāju aktīvu līdzdalību pilsētas sabiedriskajā dzīvē, saliedēs to, rosinās savstarpējo izpratni un mazinās stereotipus.

 

   Projektu „Draudzības vainags” (līg.Nr.06/KMS) realizē biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” ar LR Kultūras ministrijas un „Zemgales NVO atbalsta centrs” atbalstu.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019