Aktualitātes

Projekts – bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018”

2018-06-01

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sākusi realizēt projektu „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018”. Šī projekta ietvaros plānota izglītojoši attīstoša bērnu nometne bērniem no 8 līdz 12 gadiem.  Septiņu dienu laikā paredzēts noorganizēt pasākumu kopumu, kurā katra nometnes diena tiks veltīta kādas tautas – latviešu, baltkrievu, ebreju, poļu, krievu, ukraiņu, čigānu un lietuviešu - kultūras iepazīšanai.

    Nometne plānota Jelgavā dzīvojošiem bērniem, vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

    Aktivitātes norisināsies no 25.jūnija – 1.jūlijam (ieskaitot) no pl.9:00 līdz 17:00.

   Pamatā nometnes aktivitātes norisināsies Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās (Skolotāju iela 8).

  Nometne notiks bilingvāli - darba valodas būs latviešu, krievu, bet skanēs arī citas mazākumtautību valodas.

  Bērniem dalība nometnē ir bez maksas, izdevumus (aktivitātes, materiālus darbam un ēdināšanu) projekta ietvaros sedz nometnes organizatori.

 Nometnes laikā nometnes bērnus plānots iepazīstināt ar Jelgavā dzīvojošo mazākumtautību nacionālajām tradīcijām un kultūru, tādejādi veicinot jaunās paaudzes attīstību un redzes loka paplašināšanu, kā arī lietderīgu brīvā laika pavadīšanu. Katras dienas aktivitāšu ieviešanā piedalīsies attiecīgo mazākumtautību biedrību pārstāvji, brīvprātīgie jaunieši un pieaicinātie speciālisti. Par kopējo nometnes ieviešanu rūpēsies nometnes vadītāja un projekta vadītāja.

       Dienas kārtība (pilnā nometnes programma būs pieejama 20.jūnijā):

  • 9:20 – sporta un izglītojošas aktivitātes u.c.;
  • 12:30 – pusdienas;
  • 14:00 – kultūras, izglītojošas un radošas aktivitātes u.c.;
  • ~16:00 – launags;
  • 16:20 – kultūras, izglītojošas un radošas aktivitātes u.c.

   Pieteikšanās nometnei un papildinformācija par nometni no 1.jūnija (līdz tiks nokomplektēta grupa) pa tālr.: 63005467 vai klātienē Skolotāju iela 8 (JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde). Reģistrējot bērnu nometnei vecāki/aizbildņi apņemas nodrošināt bērna dalību nometnē visas 7 dienas no pl.9:00 līdz 17:00!

   Projekts veicinās sapratni un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem, veidos labvēlīgus kultūras un informācijas nosacījumus Jelgavas iedzīvotājiem, kā arī veicinās mazākumtautību biedrību attīstību, kultūras mantojuma saglabāšanu un atpazīstamības vairošanu caur projekta pasākumiem. Projektu finansē Jelgavas pilsētas dome, organizē  biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi.

     N.B. Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana, uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts  bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019