Aktualitātes

Projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops"

2018-11-26

    1.decembrī plkst.15:00 Jelgavas novada domes zālē, Pasta ielā 37, notiks Jelgavas krievu biedrības "Istok" 2018.gada projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops". ​​​​​​Koncerta īpašie viesi: Jēkabpils krievu biedrības "Rodņik" vokālie ansambļi "Ukrainočka" un "Rodņik", kā arī biedrības deju kolektīvs.

Projekta mērķis ir veicināt mazākumtautību identitātes un kultūras mantojuma saglabāšanu un attīstību, iesaistot dažādu paaudžu pārstāvjus. 

Projekta ietvaros notika sekojošas aktivitātes: 

      - meistarklase "Kokošņiks", kuras ietvaros Jelgavas krievu biedrība «Istok» sadarbībā ar projekta partneri  -Jēkabpils krievu biedrību „Rodņik” - sniedza interesentiem vēsturisku atskatu par tradicionālo galvassegas lietojumu krievu kultūrā senajos laikos un to darināšanas paņēmieniem;

    - godinot poļu dziedātājas Annas German piemiņu, tika organizēts koncerts «Mīlestības atbalss»;

       - pasākums “Pazīstamās kinofilmu dziesmas”, kuru ietvaros ikviens varēja ielūkoties krievu kinematogrāfijas melodiju pasaulē un atcerēties populārākās melodijas, kas aizkustina mūsu sirdis.

    Visas aktivitātes ir virzītas uz ilgtermiņa attīstību, pievēršot uzmanību biedrību darbībai un jaunās paaudzes iesaistei, motivējot aktīvi iesaistīties ikvienu sabiedriskajā dzīvē.

    Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija ar biedrības „Zemgales NVO atbalsta centrs” starpniecību.

    Pasākuma laikā var notikt ar organizatoriem saskaņota filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019