Aktualitātes

Poļu valodas klubs un poļu biedrības vokālie ansambli uzņem jaunus dalībniekus

2018-09-04

   Ja vēlaties vairāk uzzināt par poļu kultūru un tradīcijām, kā arī apgūt no jauna vai pilnveidot jau esošās poļu valodas zināšanas, Poļu valodas klubs uzņem jaunus dalībniekus. Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa dod iespēju apgūt poļu valodas pamatzināšanas, kā arī iepazīt poļu kultūru un tradīcijas poļu valodas klubā. Jaunajā 2018./2019.g. mācību gadā biedrība aicina gan bērnus (skolēnus), gan pieaugušos uz bezmaksas poļu valodas nodarbībām.  

   Apmeklējot kluba nodarbības, visi interesenti varēs ne tikai apgūt zināšanas poļu valodā, bet arī vairāk uzzinās par poļu tautu, iepazīs tās kultūru un tradīcijas. Nodarbības vadīs pieredzējusi pasniedzēja no Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas Eva Savčuka. Nodarbības notiks katru sestdienu no plkst.11:00 līdz 13:00 sākot no 8.septembra JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8, Jelgava, 2.stāvs).

      Biedrība aicina bērnus vecumā no  7-12 gadiem pieteikties dalībai poļu biedrības bērnu vokālajā ansamblī “Sloviček”. Ansambli vadīs skolotāja un diriģente Edīte Bergmane. Jaunus dalībniekus uzņem arī biedrības poļu dziesmu pieaugušo ansamblis „Stokrotki”.

    Pieteikties un papildinformāciju par valodas klubu un dalību pašdarbības kolektīvos var pa tālr.: 29117087.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019