Aktualitātes

Pavasarīgs koncerts "Viss sievietēm!"

2019-02-27

    Kopā ar siltajiem saules stariem jūtam pavasara atnākšanu, kad dzīvības sulas sāk ritēt straujāk un visapkārt vērojama dabas atmošanās. Arī cilvēkos vērojama atmoda, kad domas kļūst gaišākas un ikdienas solis top mundrāks un gribās dalīties pozitīvām domām un sajūtām. Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina ceturtdien, 7.martā plkst. 17:00 uz pasākumu, kurā dzeja un mūzikas melodiju burvība  ieskaus visas dāmas, kuras būs atnākušas uz Skolotāju ielu 8, lai izbaudītu literāri-muzikālo pēcpusdienu "Viss sievietēm!", kas veltīta Starptautiskajai sieviešu dienai.

   Galanti kungi, mūzika un iedvesma! Katrs vārds un katra doma tiks veltīta daiļajām dāmām. Pasākumā izskanēs dzeja un burvīgas melodijas latviešu, ukraiņu, poļu, baltkrievu un krievu valodās galantu kungu izpildījumā.  Lirisko dzeju un sirdssiltus vārdus visām dāmām veltīs kungi no mazākumtautību biedrībām, bet mūzikas melodiju burvībā ļaus iegrimt Mārtiņš Pružinskis, Oļegs Illarions, Konstantīns Dmitrijevs un grupa “Retro”.

  Aicinām daiļās dāmas uz šo pasākumu, ko organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas mazākumtautību biedrību aktīvistiem.

    Ieeja bez maksas.

 Organizatori informē - nodarbību laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.




Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019