Aktualitātes

Pasākums “Pazīstamās kinofilmu dziesmas”

2018-11-14

    24.novembrī plkst.14:30 Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā notiks pasākums “Pazīstamās kinofilmu dziesmas”. Koncerta laikā ikviens varēs ielūkoties krievu kinematogrāfijas melodiju pasaulē un atcerēties populārākās melodijas, kas aizkustina mūsu sirdis. Atdzīvināsim atmiņā dziesmas no kinofilmām, kuras pateicoties savai krāsainībai, emocionalitātei un raksturam, turpinājušas dzīvot un skanēt arī ārpus kino. Pasākuma programmā ir apkopotas gan dziesmas, gan leģendāri teksti no krievu kinofilmām - “Uzredzēšanos! Mērija Popinsa.”, “Gardemarini - uz priekšu!”, “Kaukāza gūstekne”, “Ivans Vasiļjevičs maina profesiju” u.c.

    Pazīstamas dziesmas vienmēr ir patīkamāk klausīties, kad domas seko līdzi mūzikai.

  Koncertā klātesošos priecēs dziedātāji - Irina Morgunova (starptautisko konkursu laureāte Itālijā, Krievijā un Moldovā), Aleksandrs Gerbutovs (starptautisko un Latvijas vokālo konkursu laureāts, aktieris un režisors), jaunā mūziķe Ariadna Petriščeva, kā arī Jelgavas  Krievu biedrības "Istok" ansamblis "Slavjanočka" Ērikas Bogdanovas vadībā.

     Koncerta režisori Ērika Bogdanova un Aleksandrs Gerbutovs.

   Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija ar biedrības „Zemgales NVO atbalsta centrs” starpniecību.

   Pasākuma laikā var notikt ar organizatoriem saskaņota filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019