Aktualitātes

Pasākums „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2017-12-11

    Sabiedrības integrācijas pārvalde turpina īstenot pasākumu ciklu „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Šoreiz tā ietvaros visiem interesentiem piedāvājam apmeklēt lekciju par aktuālāko veselības aprūpes un veselības veicināšanas jomā, kā arī par sociālas rehabilitācijas un atbalsta pasākumiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām mājokļa pielāgošanai.

    Pasākumā visiem interesentiem būs iespēja noklausīties:

  • par aktualitātēm veselības aprūpē Jelgavā informāciju prezentēs Jelgavas sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļas vadītājs - Jānis Vērzemnieks.
  • par veselības veicināšanu Jelgavā informāciju prezentēs Jelgavas sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļas vecāka speciāliste veselības veicināšanas jautājumos – Karolīna Lankovska;
  • par sociālās rehabilitācijas un atbalsta pasākumiem mājokļa pielāgošanai informāciju prezentēs Jelgavas sociālo lietu pārvaldes Rehabilitācijas nodaļas ergoterapeite  - Ināra Lomonovska.

     Pasākums notiks piektdien, 15.decembrī plkst.10:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8). Ieeja bez maksas. Laipni aicināti visi interesenti, īpaši gaidīti seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018