Aktualitātes

Orientēšanās un piedzīvojumu sacensības «Mana, tava Mītava»

2018-05-11

     19.maijā Sabiedrības integrācijas pārvalde 4., 5. un 6. klašu skolēnus kopā ar vecākiem vai skolotājiem aicina piedalīties orientēšanās un piedzīvojumu sacensībās «Mana, tava Mītava». Orientēšanās sacensībās var piedalīties ikviens 4., - 6. klases skolēns, kurš vēlas iepazīt Jelgavu un pierādīt savas prasmes komandas veidošanā. Lai startētu sacensībās, ir jāizveido komanda, kuras sastāvā jābūt sešiem skolēniem un vienam pieaugušajam – skolotājam vai kādam no vecākiem. Komanda sacensībām jāpiesaka līdz š.g. 16.maijam pa e-pastu: linda.vovere@dome.jelgava.lv , norādot: komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus, uzvārdus, izglītības iestādes nosaukumu, klasi un pieaugušā kontaktinformāciju (e-pastu, mobilā tālruņa numuru).

      Papildinformācija par sacensību norisi un ar to saistītiem jautājumiem pieejama nolikumā, kas kopā ar pieteikuma anketu pieejama zem šī raksta.

Sacensību starts tiks dots 19.maijā plkst.14:00 pie Sabiedrības integrācijas pārvaldes, Skolotāju ielā 8, bet dalībnieku reģistrācija pasākuma dienā notiks turpat no plkst.13:30.

     Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta un JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde.

     Organizatori informē, ka pasākuma laikā tiks veiktas foto un video fiksācijas, kas turpmāk var tikt izmantotas pēc organizatoru ieskatiem.

 

Mana_Tava_Mitava_2018_Pieteikums.docx

Mana_Tava_Mitava_NOLIKUMS_2018.pdf
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019