Aktualitātes

Norisinājās pirmais “Basta Football" sacensību posms

2017-06-02

    Vakar, 1.jūnijā Jelgavā norisinājās pirmais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Pirmajā posmā piedalījās 21 ielu futbolistu komanda: 5 - vecākajā grupā (1992.-2000.g.dz.), 10 - vidējā grupā (2001.-2005.g.dz.) un 6 - jaunākajā grupā (2006.-2010.g.dz.).
    Rezultātā pirmajā posmā jaunākajā grupā: 1.vieta «BJSS», 2. vieta – «Russian soljank», 3. vieta – «Brazīlija», vidējā grupā: 1. vieta – «Fēnikss», 2. vieta – « Zaļi balts», 3. vieta – « IDK», vecākajā grupā: 1. vieta – «Wild Wolfs», 2. vieta – «Tatransgāze», 3. vieta – «Gaņibka».
   Nākamais posms notiks turpat, Jelgavas 6.vidusskolas stadionā, 15.jūnijā no plkst.16:00 (reģistrācija sākas vienu stundu ātrāk). Kopumā paredzēti seši futbola posmi. „Basta Football” sacensības vasaras periodā noritēs arī 29.jūnijā,13., 27.jūlijā un 10.augustā.
   Sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas vai citas valsts iedzīvotājs, kurš atbalsta „Basta Football” spēles principus, ir aktīvs pasākumu dalībnieks un ievēro sacensību Nolikuma prasības.
    Futbola spēles laikā plānotas dažādas sportiskas un radošas aktivitātes, lai pēc iespējas vairāk iesaistītu Jelgavas pilsētas bērnus un jauniešus. Viens no šo sacensību mērķiem ir ne tikai nodrošināt kvalitatīvas sporta sacensības, mudinot jauniešus pavadīt savu brīvo laiku bez alkohola, cigaretēm un citām atkarību izraisošām vielām, bet arī iesaistīt vietējos jauniešus brīvprātīgajā darbā, palīdzot organizēt pasākumus ar iespēju gūt vērtīgu darba pieredzi, iegūt jaunus draugus un piedalīties citās aktivitātēs, padarot savu ikdienu un pilsētu labāku!
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018