Aktualitātes

Multikulturālā teātra studija „Pasaka” uzsāk jauno sezonu

2018-09-17

  Jaunajā 2018./2019. mācību gadā Sabiedrības integrācijas pārvaldē darbu atsāk multikulturālā teātra studija „Pasaka”. Dalībai teātra studijā aicinām gan tos, kuri jau iepriekš darbojušies studijā, gan arī jaunos topošos māksliniekus, kuri vēlas iepazīties ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu.

   Studijā uzņem 1.- 4.klašu skolēnus no Jelgavas izglītības iestādēm gan no latviešu, gan mazākumtautību plūsmām. Bērni apgūs dažādas teātra miniatūras, caur kurām tiks iepazīstināti ar cittautu un latviešu kultūru, teātra mākslu, tādejādi veicinot sabiedrības saliedētību caur kopīgu teātra spēli. Apmeklējot studiju, bērni varēs pilnveidot sevi aktiermākslā, krievvalodīgie bērni varēs uzlabot vai no jauna apgūt latviešu valodas zināšanas. Teātra studiju vadīs  biedrību “Caritas” un “Eurika” bērnu neformālo nodarbību vadītāja Egita Matulēna.

    * teātra studijas dalībniekiem nodarbības būs bez maksas,  finansējumu nodrošina Jelgavas pilsētas pašvaldība;

    * pamatā nodarbības notiks latviešu valodā, pēc nepieciešamības arī krievu valodā.

  Aicinām topošos teātra māksliniekus pulcēties uz sezonas pirmo tikšanos š.g. 1.oktobrī plkst.15:15 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8, Jelgavā, 3.stāvs). Nodarbības turpmāk notiks katru pirmdienu un trešdienu no plkst.15:15 līdz 16:15 turpat.

    Pieteikties var zvanot pa tālr.: 63005527, 63005467 vai sūtot informāciju (bērna vārds, uzvārds, vecums, izglītības iestāde un vecāku kontaktinformācija) uz e-pastu:  linda.vovere@dome.jelgava.lv , vai klātienē atnākot uz Sabiedrības integrācijas pārvaldi.

           Organizatori informē - nodarbību laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019