Aktualitātes

Zigrīdas Cīrules gleznu izstāde „Baltā ziema”

2018-12-01

No 1.decembra līdz 18.janvārim Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (3.stāvs), būs apskatāma gleznotājas Zigrīdas Cīrules darbu izstāde „Baltā ziema”. Jelgavniece Zigrīda Cīrule mācījusies zīmēšanu un glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī pie tādiem māksliniekiem kā E.Jurķelis, J.Petraškēvičs un citiem.

Lasīt vairāk


Jauniešu forums „Jaunieši var!”

2018-11-30

Vakar, 29.novembrī Melno Cepurīšu Balerijā notika vienpadsmitais Jauniešu forums „Jaunieši var!”. Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu pulcējās 112 jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jelgavas jauniešu NVO, kā arī pārstāvji no Jelgavas pilsētas pašvaldības, deputāti un citi pieaicinātie eksperti, lai atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem jauniešu ikdienā.

Lasīt vairāk


Informatīvi izglītojošs pasākums senioriem

2018-11-26

Šodien, 26.novembrī, pensionāru klubs “Siltā māja” JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē pulcēja interesentus pasākumam, lai runātu par aktuāliem jautājumiem. Jau visa gada garumā klubs ir organizējis vairākus informatīvus pasākumus par aktuālām tēmām, pieaicinot dažādu nozaru speciālistus. Šoreiz klātesošie varēja uzzināt par sirds asinsvadu slimību profilaksi

Lasīt vairāk


Annas Džibuti personālizstāde "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā"

2018-11-26

Jelgavas krievu biedrība "Istok" ielūdz uz fotomākslinieces Annas Džibuti personālizstādes "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā" atklāšanas pasākumu T/C "Pilsētas Pasāža" 2.stāvā š.g. 1.decembrī plkst.17:30. Izstādi veido divpadsmit unikāli foto attēli, kuri simbolizē kādu no gada divpadsmit mēnešiem. Tajos iemūžināti mūsdienu bērni mākslinieces uzburtā pasaku pasaulē.

Lasīt vairāk


Projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops"

2018-11-26

1.decembrī plkst.15:00 Jelgavas novada domes zālē, Pasta ielā 37, notiks Jelgavas krievu biedrības "Istok" 2018.gada projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops". Koncerta īpašie viesi: Jēkabpils krievu biedrības "Rodņik" vokālie ansambļi "Ukrainočka" un "Rodņik", kā arī biedrības deju kolektīvs. Projekta mērķis ir veicināt mazākumtautību identitātes un kultūras mantojuma saglabāšanu un attīstību, iesaistot dažādu paaudžu pārstāvjus.

Lasīt vairāk


Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums „Ar sauli sirdī”

2018-11-15

Šī gada 30.novembrī, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, uz jauku koncertu “Ar sauli sirdī” aicina JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde un JPPI „Jelgavas sociālo lietu pārvalde”. Koncerts notiks plkst.14:00 Jelgavas 4.vidusskolas Aktu zālē, Akmeņu ielā 1. Koncertā mīļi gaidīti visi Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām – gan tie, kuri apvienojušies nevalstiskajās organizācijās, gan individuāli.

Lasīt vairāk


H.Smilgas fotoizstāde "Vīzija"

2018-11-15

Otrdien, 27.novembrī plkst.15:00 jelgavnieks, foto entuziasts Haralds Smilga, atzīmējot savu dzimšanas dienu, aicina visus fotomākslas cienītājus uz savas izstādes „Vīzija” atklāšanu, kas notiks Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Skolotāju iela 8, 1.stāvā.

Lasīt vairāk


Pasākums “Pazīstamās kinofilmu dziesmas”

2018-11-14

24.novembrī plkst.14:30 Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā notiks pasākums “Pazīstamās kinofilmu dziesmas”. Koncerta laikā ikviens varēs ielūkoties krievu kinematogrāfijas melodiju pasaulē un atcerēties populārākās melodijas, kas aizkustina mūsu sirdis. Atdzīvināsim atmiņā dziesmas no kinofilmām, kuras pateicoties savai krāsainībai, emocionalitātei un raksturam, turpinājušas dzīvot un skanēt arī ārpus kino.

Lasīt vairāk


Aicinām pieteikt brīvprātīgos godināšanai pasākumā „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018”

2018-11-12

Lai veicinātu interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu Jelgavas iedzīvotāju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā, Jelgavas pilsētas dome aicina valsts un pašvaldības iestādes, nevalstiskās un reliģiskās organizācijas, kas darbojas Jelgavas pilsētā, izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018”, iesniedzot pieteikumus līdz š.g. 28.novembrim.

Lasīt vairāk


Rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” radošo rokdarbu izstāde “Latvijai 100”

2018-11-07

Rokdarbnieku klubs „Zelta rokas” aicina visus interesentus uz radošo darbu izstādes „ Latvijai 100” atklāšanu par godu Latvijas simtgadei, kas notiks 2018.gada 12.novembrī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs). Visi izstādes viesi varēs baudīt rokdarbnieku kluba meistaru radītos iedvesmojošos darbus, kuri izpildīti dažādās tehnikās. Izstādē būs eksponēti: tamborējumi, izšuvumi krustdūrienā, dekupāža, filcēšana, pērļošanas tehnikā radītas greznumlietas, origami, adījumi, lupatu lelles u.c. izstrādājumi.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019