Aktualitātes

„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2019-01-21

„Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

Lasīt vairāk


Radošo darbu izstāde “Ziemas brīnumi”

2019-01-18

Burvīgā ziemas vakarā rokdarbnieku klubs „Zelta rokas” aicina visus interesentus apmeklēt radošo darbu izstādes “Ziemas brīnumi” atklāšanu, kas notiks 2019.gada 21.janvārī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8). Jelgavas rokdarbnieces nebeidz pārsteigt ar savu izdomu, darbu krāšņumu un cītību. Izstādē būs iespēja apskatīt rokdarbnieka kluba meistaru jaunākos rokdarbus, kas gatavoti visdažādākajās tehnikās – dekupāža, filcēšana, pērļošana, adījumi, tamborējumi u.c.

Lasīt vairāk


Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā “Riti raiti, valodiņa!”

2019-01-11

Godinot Starptautisko Dzimtās valodas dienu, kuru visā pasaulē atzīmē 21.februārī, Jelgavas pilsēta aicina bērnus un jauniešus piedalīties daiļlasītāju konkursā «Riti raiti, valodiņa» bērniem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda. Pieteikumi jāiesūta līdz š.g. 13. februārim.

Lasīt vairāk


Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”

2019-01-11

Arī šogad visi interesenti tiek gaidīti Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus reģionālajā pasākumā “Cits bazārs”, kas šogad norisināsies 23.janvārī no plkst.14:00 tirdzniecības centrā “Pilsētas Pasāža” (Driksas iela 4), kur jaunajiem uzņēmējiem būs nodrošināta iespēja prezentēt saražotās inovatīvās preces un produktus. Šobrīd tirdziņam pieteikušies jau vairāk kā astoņdesmit skolēnu mācību uzņēmumi no tādām Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm kā Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, Jelgavas 4.vidusskola, Interesi par dalību reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” Jelgavā, izradījuši arī vairāki SMU no Rīgas ...

Lasīt vairāk


Koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētki”

2018-12-18

Par godu pareizticīgo Ziemassvētkiem, kas tiek svinēti naktī no 6. uz 7.janvāri, iesāksim jauno gadu ar tradicionālo koncertu “Pareizticīgo Ziemassvētki”, uz kuru visi interesenti gaidīti 2019.gada 12.janvārī plkst.14:00 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Lielajā zālē.

Lasīt vairāk


Jelgavā īstenotā novatoriskā ideja gūst atzinību Eiropā

2018-12-17

2018.gada 19.decembrī Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, Skolotāju ielā 8, plkst.13:00, notiks spēļu centra - rotaļlietu bibliotēkas „Ringla” pirmā darba gada svinēšanas svētki, kurus rīko Izglītības iniciatīvu centrs. Spēļu centrs - rotaļlietu bibliotēka „Ringla” ir izveidots projekta "TOY iekļaušanai: Inovatīvs veids romu bērnu izglītībai un aprūpei" ietvaros. Projekta laikā tika atvērti astoņi spēļu centri septiņās Eiropas Savienības valstīs, tai skaitā arī Latvijā, kur, ar Jelgavas pašvaldības atbalstu, spēļu centrs „Ringla” savas durvis maziem un lieliem jelgavniekiem atvēra šī gada janvārī.

Lasīt vairāk


Ziemassvētku izrāde bērniem “Jaungada piedzīvojumi ”

2018-12-12

Aicinām Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4 - 10 gadiem uz Jaungada izrādi bērniem “Jaungada piedzīvojumi ” (“Новогодние приключения”), kas notiks svētdien, 23.decembrī, JPPJ Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs). Jau tradicionāli, lai sagaidītu Jauno gadu ar prieku, bērniem ir sarūpēti jautrības pilni svētki ar jaunu teatrālu uzvedumu no Rīgas teātra trupas „Poteha”, kuru vada Vladimirs Astapenko.

Lasīt vairāk


Ziemassvētku sarīkojums “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”

2018-12-11

Nākamo piektdien, 21.decembrī plkst.18:00 aicinām visus jelgavniekus un pilsētas viesus uz Ziemassvētku sarīkojumu “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”, kas norisināsies Jelgavā, Vecpilsētas ielā. Pasākuma mērķis ir sekmēt latviešu kultūras mantojuma saglabāšanu, popularizēt un iepazīstināt ar senajām tradīcijām, kā arī veicināt mijiedarbību un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem, veidojot labvēlīgu kultūras un informācijas vidi Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem. Pasākumā ieskandināsim Ziemassvētkus senlatviešu tradīcijās. Jūs jautāsiet, ar ko ierastie Ziemassvētki atšķiras no senatnē svinētajiem ziemas saulgriežiem?

Lasīt vairāk


Ziemassvētku pasākums Jelgavas romu kopienas bērniem

2018-12-07

Ziemassvētki ir tas laiks, kas katrā sirdī ienes prieku un cerību, kad gribas sniegt otram nedalītu uzmanību, jo tas ir ļoti svarīgi ikvienam no mums. Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad, 18.decembrī, Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrība "Romanu čačipen" kopā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi organizē Ziemassvētku pasākumu Jelgavas romu kopienas bērniem.

Lasīt vairāk


Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018

2018-12-05

Šodien, 5.decembrī plkst.17:30 Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā tiks godināti brīvprātīgā darba veicēji Jelgavas pilsētā. Konkursu “Gada brīvprātīgais Jelgavā ” organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019