Aktualitātes

Jelgavā uzsākts projekts “Iesaisties!”

2016-07-06

   Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” vasaras sakumā sākusi īstenot projektu “Iesaisties!” (līg.Nr. 2016.LV/NVOF/PSA/045/38), kas tiek realizēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” ietvaros.

    Projekta vispārējais mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību un NVO sektora iesaisti demokrātiskajos procesos, aktivizēt mazākumtautību NVO darbību, uzlabojot sabiedrības dzīves kvalitāti, kā arī, caur savstarpējām sadarbības aktivitātēm, informēt un izglītot sabiedrību, ļaujot tai līdzdarboties un iesaistīties tai aktuālo jautājumu risināšanā.

   Projekta mērķa grupa ir Jelgavas pilsētas iedzīvotāji un tā aktivitātes norisināsies Jelgavā līdz š.g. oktobra beigām.

Projekta ietvaros sagaidāmas sekojošas aktivitātes:

  • Aktivitāšu kopums “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…”;
  • Sagatavošanās kursi LR pilsonības iegūšanai Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm;
  • Pasākums “Dialogs ar politiķiem”.

    Ar projekta realizāciju īstenotājs sekmēs naturalizācijas procesu nepilsoņu vidū, valsts valodas prasmju paaugstināšanu LR nepilsoņiem, kas viņiem ļaus plašākā mērogā iesaistīties vietējās kopienas sabiedriskajā un pilsoniskajā dzīvē. Popularizēs brīvprātīgo darbu, kā pilsoniskās līdzdalības un sociālās iekļaušanas līdzekli, kas veicinās sabiedrības aktivitāti un iesaisti vietējās sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019