Aktualitātes

Jaunās telpās durvis plaši vēris Jelgavas Jauniešu centrs

2017-12-11

    Šodien, 11.decembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jauniešu centrs sagaidīja Jelgavas pilsētas jauniešus un viesus uz centra atklāšanas svētkiem jaunās telpās – Skolotāju ielā 8, 3.stāvā. Tagad speciāli jauniešiem ir izveidotas trīs aprīkotas telpas  “Chill”,  “Active” un “Relax”, kur katrai ir sava loma un atbalsta persona. 
   “Chill” sevī ietver - komunikāciju vietu, izglītojošo filmu vakarus un jauniešu iniciatīvu veicinošās aktivitātes. Tā ir vieta, kur var lietderīgi pavadīt laiku vai ar iedvesmu pildīt mājas darbus. “Chill” telpā ir arī virtuves zona, kurā plānots, ka jaunieši varēs apgūt sociālās un praktiskās iemaņas, piemēram, gatavot ēst. Tāpat šajā telpā pieejami datori ar intrneta pieslēgumu, lai centra apmeklētāji varētu pildīt mājasdarbus un rast nepieciešamo informāciju, ir pieejams televizors filmu vakaru rīkošanai un grāmatas.
    “Active” zona rosina jauniešus uz sportiskām aktivitātēm. Tā sekmēs sportisko iemaņu gūšanu, kā arī iespējamas deju nodarbības un savstarpējas sporta sacensības.
     “Relax” telpa paredzēta atklātām sarunām par jauniešiem aktuālam tēmām, kā arī tā noder kā atpūtas vieta pēc nopietniem darbiem.
 
     Jauniešu centrā padomāts arī par daudz ko citu, lai jaunieši justos noderīgi, gaidīt, attīstītu un pilnveidotu sevi centrā. Centru aicināts apmeklēt ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem – iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
      No 11.decembra izmainījies arī Jauniešu centra darba laiks:
                               Pirmdien    no 13:00 – 19:00
                               Otrdien      no  13:00 – 20:00
                               Trešdien     no  13:00 – 20:00
                               Ceturtdien  no  13:00 – 20:00
                               Piektdien    no  13:00 – 19:00
    Centrā ikvienu interesentu sagaidīs pārvaldes Jaunatnes lietu speciālisti - Jeļena Grīsle, Linda Vovere un Oskars Šulcs. 
     Papildinformācija par centru atrodama http://jauniesi.jelgava.lv sadaļā “Par JJC”.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018