Aktualitātes

Informatīvi izglītojošs pasākums senioriem

2018-11-26

    Šodien, 26.novembrī, pensionāru klubs “Siltā māja” JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē pulcēja interesentus pasākumam, lai runātu par aktuāliem jautājumiem. Jau visa gada garumā klubs ir organizējis vairākus informatīvus pasākumus par aktuālām tēmām, pieaicinot dažādu nozaru speciālistus. Šoreiz klātesošie varēja uzzināt par sirds asinsvadu slimību profilaksi, to simptomātiku, hipertoniju, tās cēloņiem, izpausmēm un ārstniecības metodēm, kā arī par to, kā sevi pasargāt no saslimšanas vīrusu laikā, ja jāuzturas sabiedrībā. Klātesošos uzrunāja ģimenes ārste Ludmila Skrjabina, kura ne tikai izklāstīja savu skatījumu augstākminētajā tematikā, bet arī atbildēja uz daudziem interesentu jautājumiem.

    Pasākumā, stāstot par sociāliem jautājumiem, pašvaldības sniegtajiem atvieglojumiem un pabalstiem senioriem, par pakalpojumiem personām ar maznodrošinātā statusu, par ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumiem un to apmaksas kārtību, klātesošos  uzrunāja JPPI “Jelgavas sociālo lietu pārvalde” vadītājas vietniece pamatdarbības jautājumos Jeļena Laškova.

   Tikties ar kluba "Siltā māja" vadītāju T.Tkačenko var Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju ielā 8) iepriekš sarunājot tikšanās laiku pa tālr.:63005467 vai apmeklējot kluba “Siltā māja” organizētos pasākumus.

 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019