Aktualitātes

ERASMUS⁺ pēcpusdiena

2018-09-19

   Otrdien, 2018.gada 25.septembrī, pulksten 16:00 JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jelgavas Jauniešu centrā (Skolotāju iela 8, 3.stāvs), norisināsies neformālā tikšanās „Eiropas brīvprātīgais darbs. Kāpēc doties?” par programmas ERASMUS⁺  iespējām.

    ERASMUS⁺  programma dod iespēju gūt vērtīgu neformālo izglītību, valodas un kultūras pieredzi brīvprātīgi strādājot citās Eiropas valstīs.

    Lara un Valentīns, brīvprātīgie no Vācijas, kuri gadu pavadīs Jelgavā, dalīsies ar jauniešiem savā Erasmus+ pieredzē un plānos. Tikšanās laikā tiks pavērti apvāršņi Eiropas brīvprātīgajam darbam, tiks sniegts izklāsts par Erasmus+ programmu angļu un latviešu valodās.

    Pasākuma programma:

15:40 Ierašanās un reģistrācija

16:00 Prezentācija “Erasmus+”

16:15 Brīvprātīgo pieredzes stāsti un plāni

17:00 Tikšanās noslēgums

    Tikšanās aicināti piedalīties jaunieši un citi interesenti. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikt savu dalību iepriekš līdz pirmdienai 24.septembra, pulksten 12:00, rakstot uz e-pastu: jelena.grisle@dome.jelgava.lv

     Pasākumu organizē JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jelgavas Jauniešu centrs sadarbībā ar biedrību "Zemgales nevalstisko organizāciju atbalsta centrs".
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019