Aktualitātes

„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2018-01-25

    „Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

   Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvalde ciešā sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) 14.februārī Ēnu dienas ietvaros Jelgavā organizē pasākumu „Ēnu diena Jelgavas pilsētas pašvaldībā”, kura laikā Jelgavas jaunieši, sākot no 6.klases, var kļūt par sev interesējošo profesiju speciālistu „ēnām” un iepazīties ar viņu darba niansēm un ikdienu. Šī pieredze var ietekmēt jauniešu karjeras izvēli, paplašinot viņu redzesloku un motivējot viņus mācīties un sasniegt mērķus.

      Ēnošanai Jelgavas pilsētas pašvaldībā jaunieši var pieteikties:

  • reģistrējot savu profilu „Ēnu diena 2018” portālā enudiena.lv  (vietnē minētājām vakancēm var pieteikties skolēni sakot no 1.klases) vai
  • ja interesējošā vakance ir Jelgavas pilsētas pašvaldībā (Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācija, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes), tad var pieteikties elektroniski, atsūtot aizpildītu PIETEIKUMA veidlapu uz e-pastu: jelena.grisle@dome.jelgava.lv līdz 07.02.2018. 

PIETEIKUMA VEIDLAPA 2018.docx

    Jāatceras, ka “Ēnu diena Jelgavas pilsētas pašvaldībā” ēnotājs jeb “ēna” var būt 6. – 12.klašu (arī profesionālo izglītības iestāžu 1. – 4. kursu) audzēknis, kas Ēnu dienā ir gatavs 4 – 6 stundas sekot izvēlētās profesijas pārstāvim viņa darba gaitās un izzināt, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par šīs jomas profesionāli.

  Š.g. 12.februārī JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes mājas lapā http://jauniesi.jelgava.lv/lv/ sadaļā “Ēnu diena” būs pieejams apstiprināto “Ēnotāju” saraksts.

 

* Ēnu dienu Latvijā organizē biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. Ēnu diena ir JA-YE Latvija reģistrēta preču zīme.

 

ĒNU VAKANCES APSKATĀMAS ŠEIT  

 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019