Aktualitātes

Bezmaksas sagatavošanas nodarbības personām, kuras vēlas iegūt Latvijas Republikas pilsonību naturalizācijas kārtībā

2018-09-10

   JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina pieteikties un apmeklēt bezmaksas sagatavošanas nodarbības Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm (naturalizācijas eksāmenam), kas notiks no 2018.gada 20.septembra līdz 22.novembrim.

  Apmācībām aicinām pieteikties tos jelgavniekus, kuru mērķis ir iegūt Latvijas Republikas pilsonību un kuri uzreiz pēc šīm apmācībām kārtos Pilsonības likumā noteiktās zināšanu pārbaudes. Programma palīdzēs sagatavoties LR Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm un tā paredzēta Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem vecumā no 25 līdz 60 gadiem.

   Lai veiksmīgi sagatavotos naturalizācijas eksāmenam, apmācību dalībnieki apgūs 48 kontaktstundu nodarbības, kuru ietvaros paredzēts:

- sagatavoties latviešu valodas prasmes pārbaudei;

- paplašināt zināšanas par Latvijas Republikas vēstures, Satversmes un valsts pārvaldes jautājumiem;

- iepazīties ar Pilsonības likumā noteikto zināšanu pārbaužu veikšanas kārtību un vērtēšanas sistēmu.

   Nodarbības notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no pl.17:30 līdz 20:00, katra nodarbība ilgs divas ar pusi stundas.

   Pieteikties nodarbībām var no 10.septembra pa tālr.: 63005467 vai klātienē atnākot uz Sabiedrības integrācijas pārvaldi (Skolotāju iela 8, Jelgava, 1.stāvs) (līdz tiks nokomplektēta grupa).

   Pirmajā nodarbībā visiem pretendentiem būs jākārto latviešu valodas pamazināšanu tests, pēc kura rezultātiem tiks atlasīti 20 pretendenti, kuri turpinās apmācības!

Organizē: Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde.

Organizatori informē - nodarbību laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019