Aktualitātes

Bezmaksas sagatavošanas apmācības personām, kuras vēlas iegūt Latvijas Republikas pilsonību naturalizācijas kārtībā

2017-08-07

   Turpinot realizēt projektu “Uzdrošinies!”, biedrība “Jelgavā 21.gadsimts” aicina pieteikties un apmeklēt bezmaksas sagatavošanas kursus Pilsonības likumā noteiktai zināšanu pārbaudei (naturalizācijas eksāmenam), kas notiks no 2017.gada 5.septembra līdz 26.oktobrim.

  Apmācībām aicinām pieteikties tos jelgavniekus, kuru mērķis ir iegūt Latvijas Republikas pilsonību un kuri uzreiz pēc šīm apmācībām kārtos Pilsonības likumā noteiktās zināšanu pārbaudes. Programma palīdzēs sagatavoties LR Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm un tā paredzēta Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājiem vecumā no 25 līdz 60 gadiem.

   Lai veiksmīgi sagatavotos naturalizācijas eksāmenam, apmācību dalībnieki apgūs 48 kontaktstundu interaktīvu mācību programmu, kuras ietvaros paredzēts:

- sagatavoties latviešu valodas prasmes pārbaudei;

- paplašināt zināšanas par Latvijas Republikas vēstures, Satversmes un valsts pārvaldes jautājumiem;

- iepazīties ar Pilsonības likumā noteikto zināšanu pārbaužu veikšanas kārtību un vērtēšanas sistēmu.

   Nodarbības notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no pl.18:00 līdz 21:00, katra nodarbība - 3 stundas.

   Pieteikties apmācībām var no 10.augusta pa tālr.: 63005467 vai klātienē atnākot uz Sabiedrības integrācijas pārvaldi (Sarmas iela 4) (līdz tiks nokomplektēta grupa).

   Pirmajā nodarbībā visiem pretendentiem būs jākārto latviešu valodas pamazināšanu tests, pēc kura rezultātiem tiks atlasīti 18 pretendenti, kuri turpinās apmācības!

   Projektu “Uzdrošinies!” (līguma Nr. 08/KMP) realizē biedrība „Jelgavā 21.gadsimts”, ar LR Kultūras ministrijas un „Zemgales NVO atbalsta centrs” atbalstu.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018