Arhīvs 2019

„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2019-01-21

„Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

Lasīt vairāk


Radošo darbu izstāde “Ziemas brīnumi”

2019-01-18

Burvīgā ziemas vakarā rokdarbnieku klubs „Zelta rokas” aicina visus interesentus apmeklēt radošo darbu izstādes “Ziemas brīnumi” atklāšanu, kas notiks 2019.gada 21.janvārī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8). Jelgavas rokdarbnieces nebeidz pārsteigt ar savu izdomu, darbu krāšņumu un cītību. Izstādē būs iespēja apskatīt rokdarbnieka kluba meistaru jaunākos rokdarbus, kas gatavoti visdažādākajās tehnikās – dekupāža, filcēšana, pērļošana, adījumi, tamborējumi u.c.

Lasīt vairāk


Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā “Riti raiti, valodiņa!”

2019-01-11

Godinot Starptautisko Dzimtās valodas dienu, kuru visā pasaulē atzīmē 21.februārī, Jelgavas pilsēta aicina bērnus un jauniešus piedalīties daiļlasītāju konkursā «Riti raiti, valodiņa» bērniem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda. Pieteikumi jāiesūta līdz š.g. 13. februārim.

Lasīt vairāk


Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”

2019-01-11

Arī šogad visi interesenti tiek gaidīti Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus reģionālajā pasākumā “Cits bazārs”, kas šogad norisināsies 23.janvārī no plkst.14:00 tirdzniecības centrā “Pilsētas Pasāža” (Driksas iela 4), kur jaunajiem uzņēmējiem būs nodrošināta iespēja prezentēt saražotās inovatīvās preces un produktus. Šobrīd tirdziņam pieteikušies jau vairāk kā astoņdesmit skolēnu mācību uzņēmumi no tādām Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm kā Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, Jelgavas 4.vidusskola, Interesi par dalību reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” Jelgavā, izradījuši arī vairāki SMU no Rīgas ...

Lasīt vairāk


Koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētki”

2018-12-18

Par godu pareizticīgo Ziemassvētkiem, kas tiek svinēti naktī no 6. uz 7.janvāri, iesāksim jauno gadu ar tradicionālo koncertu “Pareizticīgo Ziemassvētki”, uz kuru visi interesenti gaidīti 2019.gada 12.janvārī plkst.14:00 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Lielajā zālē.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019