Marts

Noslēdzies radošais vēstures konkurss “LATVIJAI - 100”

2018-04-06

Vakar, 5.aprīlī, Sabiedrības integrācijas pārvaldē noritēja skolēnu radošais vēstures konkurss „Latvijai – 100”. Šis konkurss sekmēja jauniešu piederības sajūtu Latvijai, tajā skaitā lokālpatriotismu un dzimtās Jelgavas pilsētas vēstures izzināšanu Latvijas 100-gades kontekstā, kā arī veicināja iesaistīto skolēnu zināšanas par 20., 21.gadsimta spilgtākajiem notikumiem un personībām, kas saistīti ar Jelgavu un Latviju.

Lasīt vairāk


Lieldienu labdarības koncerti

2018-03-16

Sabiedrības integrācijas pārvalde katru gadu kopā ar mazākumtautību biedrībām sagaida Lieldienas pacilātā gaisotnē, jo tas ir laiks, kad varam darīt labu, kad varam ieprecināt līdzcilvēkus un līdz ar to arī savu dvēseli. Kā laba tradīcija, kas aizsākta jau pirms vairākiem gadiem, ir Lieldienu labdarības koncerti sociālās aprūpes centros Jelgavā un Ozolniekos.

Lasīt vairāk


Informatīva tikšanās “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2018-03-15

21.martā plkst.15:00 JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (1.stāvā) notiks informatīva tikšanās “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”, kuras laikā notiks tikšanās ar Rīgas austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Biķernieki” gerontoloģijas centra vadītāju ārstu – gerontologu Dainu Zepu, kura informēs par veselīgas novecošanas pamatprincipiem, organisma novecošanas cēloņiem un likumsakarībām. Klātesošos iepazīstinās ar sabiedrības novecošanas sociālajiem aspektiem un sociālajām izmaiņām, kā arī par psihes īpatnībām un senioru slimībām.

Lasīt vairāk


Pasākums bērniem “Lieldienu jampadracis” (pārcelts uz 24.03.2018.)

2018-03-12

Lieldienas ir nozīmīgākie svētki kristiešu pasaulē, kad tiek godināta Kristus augšāmcelšanās. Lieldienās pastāv neskaitāmas tradīcijas, kuras tiek piekoptas jau kopš seniem laikiem, tas ir notikums, kas dāvā mūžīgās dzīvības cerību. Dažas no tām tiek ievērotas arī mūsdienās, piemēram. Ir grūti solīt brīnumus Lieldienās, bet ja tiem no sirds ticēsi Lieldienu laikā, tie piepildīsies. Lai sagaidītu Lieldienas ar prieku, Jelgavas bērniem ir sarūpēti jautrības pilni svētki ar jaunu teatrālu programmu ...

Lasīt vairāk


Oskaram Strokam – 125

2018-03-07

18.martā 13:30 Jelgavas Krievu kultūras biedrība „Istok” aicina uz tango karaļa Oskara Stroka 125. jubilejai veltīto tematisko vakaru ar koncertprogrammu „Viens vienīgs TANGO…”, kas notiks Ģ.Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja Baltā zālē ...

Lasīt vairāk


Radošais vēstures konkurss “LATVIJAI - 100”

2018-03-06

Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu 8. klašu audzēkņus piedalīties intelektuālā un radošā vēstures konkursā “LATVIJAI - 100”, konkurss sekmēs jauniešu piederības sajūtu Latvijai, tajā skaitā lokālpatriotismu un dzimtās Jelgavas pilsētas vēstures izzināšanu Latvijas 100-gades kontekstā, kā arī veicinās iesaistīto skolēnu zināšanas par 20., 21.gadsimta spilgtākajiem notikumiem un personībām, kas saistīti ar Jelgavu un Latviju.

Lasīt vairāk


Pavasarīgs koncerts "Viss sievietēm!"

2018-03-05

Dzeja un mūzikas melodiju burvība šo trešdien, 7.martā plkst. 17:00 ieskaus visas dāmas, kuras būs atnākušas uz Sabiedrības integrācijas pārvaldi, lai izbaudītu literāri-muzikālo vakars "Viss sievietēm!", kas veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.

Lasīt vairāk


Ukraiņu kultūras dienas Jelgavā 2018

2018-03-01

Jelgava ir multinacionāla pilsēta, kurā draudzīgi sadzīvo dažādu tautību cilvēki. Pilsētas kultūrvidi veido gan latviešu, gan cittautu kultūras mantojums un tradīcijas. Katru gadu Jelgavas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas priecē pilsētas iedzīvotājus ar spilgtiem savas nacionālās kultūras pasākumiem. Iesākot šo gadu, savas kultūras sniegumu Jelgavai un Latvijai kopumā piedāvās Jelgavas Ukraiņu kultūras centrs “Džerelo”.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019