Jūnijs

Aizvadīti otrais un trešais “Basta Floorball" sacensību posmi

2018-07-09

21.jūnijā norisinājās otrais un 5.jūlijā trešais "Basta Floorball" sacensību posmi, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk


Aizvadīts pirmais šīs vasaras “PLUDMALES FESTIŅŠ” Jelgavā

2018-07-03

Neskatoties uz stipro vēju un šaubīgajiem laikapstākļiem, sestdien, 30. jūnijā Jelgavas promenāde bija cilvēku pilna, jo tajā norisinājās pirmais no trim šīs vasaras pozitīvajiem un atraktīvajiem pasākumiem ģimenēm - “Pludmales festiņš 2018”. Tajā vairāk nekā 500 dalībniekiem bija iespēja pavadīt lielisku brīvdienu kopā ar draugiem un ģimeni, aktīvi darbojoties, sportojot, piedaloties dažādās radošajās darbnīcās un lekcijās, kā arī novērtēt savu veselības stāvokli. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””.

Lasīt vairāk


Vasaras izglītojošās un attīstošās aktivitātes Jelgavas pilsētas romu kopienas bērniem

2018-06-29

Jau trešo gadu pēc kārtas, jūnija mēnesī Jelgavas pilsētas romu kopienas bērni aktīvi mācījās un lietderīgi pavadīja gan saulainās, gan ne tik vasarīgās dienas pilnveidojoties. No 3. līdz 29. jūnijam, trīs reizes nedēļā, Jelgavas pilsētas romu kopienas bērni apmeklēja izglītojošās un attīstošās aktivitātes, kas norisinājās JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8).

Lasīt vairāk


Aizvadīts otrais “Basta Football" sacensību posms

2018-06-29

Vakar, 28.jūnijā Jelgavā norisinājās otrais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un tajā piedalījās 23 ielu futbolistu komandas.

Lasīt vairāk


Pasākums “Dzīva atmiņa – dzīva tauta”

2018-06-25

Īstenojot projektu “Kopīgi soļi-II” biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” ir realizējusi pasākumu “Dzīva atmiņa – dzīva tauta”, kas norisinājās š.g. 21.jūnijā. Šīs aktivitātes ietvaros jaunieši apmeklēja divas Latvijas vēsturei un kultūrai nozīmīgas vietas - Edvarta Virzas un Elzas Stērstes memoriālo māju “Billītes”* un pirmā Latvijas prezidenta Jāņa Čakstes memoriālo muzeju “Auči”**, paplašināja savu redzesloku par latviešu kultūru, literatūru un valsts politikas tapšanā nozīmīgām personībām, kā rezultātā jauniešu vidū veidojās vienotas Latvijas vēstures un kultūras izpratne un tas sekmēja jaunās paaudzes saliedētību.

Lasīt vairāk


Ģimenes pasākums “PLUDMALES FESTIŅŠ 2018” atgriežas Jelgavā

2018-06-21

Sākoties vasaras sezonai, Jelgavas pilsētā atgriežas “Pludmales festiņš” - atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem un jauniešiem, lai pozitīvā gaisotnē aktīvi darbotos, sportotu, izglītotos, baudītu veselības kokteiļus un pavadītu laiku kopā. Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē - 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Dalība pasākumā – bez maksas.

Lasīt vairāk


Šodien tika aizvadīts 13.Jelgavas velobrauciens – Retro

2018-06-16

16.jūnijā aizvadīts pārsteigumu pilns 13.Jelgavas velobrauciens, kuru organizēja biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” un JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde. Ikgadēji velobrauciena uzdevums ir veicināt Jelgavas velokustības attīstību un popularizēt veselīgu dzīvesveidu. Piedalīties velobraucienā tika aicināts ikviens, kurš grib un prot braukt ar velosipēdu. Šogad nedaudz vairāk kā divi simti dalībnieki, policijas pavadībā veica 11 km garu maršrutu, startējot no Vecpilsētas ielas un finišējot Jelgavas bērnu un jauniešu centra "Junda" nometnē "Lediņi".

Lasīt vairāk


Norisinājās pirmais “Basta Football" sacensību posms

2018-06-14

Vakar, 13.jūnijā Jelgavā norisinājās pirmais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Pirmajā posmā piedalījās 28 ielu futbolistu komanda/s: 6 - vecākajā grupā (1993.-2001.g.dz.), 13 - vidējā grupā (2002.-2006.g.dz.) un 9 - jaunākajā grupā (2007.-2017.g.dz.).

Lasīt vairāk


Piedzīvojums “Izzini Latviju aktīvi līdzdarbojoties”

2018-06-11

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” īstenojot projektu “Kopīgi soļi-II” to iesāka ar divu dienu aktivitāti - piedzīvojumu “Izzini Latviju aktīvi līdzdarbojoties”. Piedzīvojuma laikā trīsdesmit jaunieši (Jelgavas pilsētas skolēni vecumā no 13 līdz 18 gadiem) ar neformālās izglītības metodēm aktīvi iesaistoties dažādās izzinošās aktivitātēs, kas saistītas ar Latvijas kultūru, vēsturi un tradīcijām un sportojot, izzināja Latviju caur vienotas vēstures izpratnes veidošanu un kopīgo vērtību kopšanu, kā arī stiprināja piederības sajūtu Latvijai.

Lasīt vairāk


Aizvadīts pirmais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-06-08

Iesākot vasaru aktīvi, 7.jūnijā Jelgavā norisinājās pirmais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019