Jūlijs

Aizvadīts ceturtais “Basta Football" sacensību posms

2018-07-27

Vakar, 26.jūlijā Jelgavā norisinājās ceturtais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un tajā piedalījās 19 ielu futbolistu komandas. Rezultāti ceturtajam posmam:

Lasīt vairāk


Aizvadīts ceturtais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-07-20

19.jūlijā norisinājās ceturtais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk


Aicinām piedalīties zīmējumu konkursā “Mana Vecpilsētas iela”

2018-07-16

Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) sadarbībā ar Jelgavas Latviešu biedrību organizē zīmējumu konkursu “Mana Vecpilsētas iela”, kurā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no 5 līdz 15 gadu vecumam. Tā mērķi ir vērst sabiedrības uzmanību uz Jelgavas Vecpilsētas kvartāla kultūrvēsturisko vērtību caur tēlotājas mākslas prizmu, rosinot Jelgavas bērnus un jauniešus iepazīt Vecpilsētas kvartālu. Pakārtots mērķis ir sekmēt patriotisko audzināšanu un veicināt lokālpatriotismu un saliedētas sabiedrības attīstību Jelgavā un Latvijā kopumā.

Lasīt vairāk


Aizvadīts otrais šīs vasaras “PLUDMALES FESTIŅŠ” Jelgavā (ar fotoarhīvu)

2018-07-16

Jelgavas ģimenes tika aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā”. Tas ir atraktīvs pasākums visai ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Svētdien, 15.jūlijā Jelgavas promenāde atkal bija cilvēku pilna, jo tajā norisinājās otrais no trim šīs vasaras pozitīvajiem un atraktīvajiem pasākumiem ģimenēm - “Pludmales festiņš 2018”.

Lasīt vairāk


Aizvadīti otrais un trešais “Basta Floorball" sacensību posmi

2018-07-09

21.jūnijā norisinājās otrais un 5.jūlijā trešais "Basta Floorball" sacensību posmi, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk


Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

2018-07-03

Kā vēsta dzīves gudrība un pieredze, daudz vairāk mēs gūstam dodot. Tas tiešām strādā, jo gandarījums, ko iegūstam dodot, ir daudz lielāks nekā tad, kad cilvēks ir koncentrējies tikai uz sevi. JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde šī gada augustā jau vienpadsmito gadu organizē ikgadējo labdarības akciju „Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības iegādāties nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam.

Lasīt vairāk


Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos

2018-07-03

Latvijas valsts simtgadē visus Latvijas iedzīvotājus pāršalc XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas norisināsies Rīgā no 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Svētku atklāšana notika 2018. gada 1.jūlijā ar Dziesmu un deju svētku karogu cildināšanu, virsdiriģentu un virsvadītāju godināšanu, garīgās mūzikas koncertu „ES esmu...” un svētku dalībnieku gājienu pa Rīgas pilsētas ielām, uz kuru ieradās vairāk kā 40 tūkstoši dalībnieku no dažādām Latvijas pašvaldībām, kā arī no latviešu kopienām pasaulē, kur tiek uzturēta dzīva latviešu Dziesmu un deju svētku tradīcija.

Lasīt vairāk


Noslēdzās bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018”

2018-07-02

Pagājušajā nedēļā sekmīgi aizvadīta izglītojoši attīstošā dienas nometne bērniem „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018” , kuru realizēja biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sadarbībā ar JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldi. Ar gandarījumu nometnes noslēguma pasākuma uzklausījām bērnu un viņu vecāku pateicības un augsto novērtējumu ieguldītajam darbam.

Lasīt vairāk


Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena

2018-06-27

Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā* Sabiedrības integrācijas pārvalde un Jelgavas ebreju biedrība aicina visus, kuri jūt līdzi ebreju tautai, pulcēties š.g. 4.jūlijā plkst.14:00 pie Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas akmens Zālītes ielā, Jelgavā, lai godinātu ebrejus, kas cietuši Otrā pasaules kara laikā. Klātesošos uzrunās Jelgavas pilsētas domes vadības pārstāvji un Jelgavas ebreju biedrības priekšsēdētaja Lidija Ribkina.

Lasīt vairāk


Ģimenes pasākums “PLUDMALES FESTIŅŠ 2018” atgriežas Jelgavā

2018-06-21

Sākoties vasaras sezonai, Jelgavas pilsētā atgriežas “Pludmales festiņš” - atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem un jauniešiem, lai pozitīvā gaisotnē aktīvi darbotos, sportotu, izglītotos, baudītu veselības kokteiļus un pavadītu laiku kopā. Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē - 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Dalība pasākumā – bez maksas.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019