Janvāris

„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2018-01-25

„Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

Lasīt vairāk


Jelgavā tiks atvērta pirmā rotaļlietu bibliotēka Latvijā

2018-01-24

2018.gada 30.janvārī Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās Skolotāju ielā 8, plkst. 15:00 notiks pirmās un pagaidām Latvijā vienīgās rotaļlietu bibliotēkas atklāšana. Rotaļlietu bibliotēku „Ringla” Jelgavas iedzīvotājiem izveidojis „Izglītības iniciatīvu centrs” ar Jelgavas pilsētas domes atbalstu.

Lasīt vairāk


Multikulturālā bērnu teātra studija „Pasaka” aicina pievienoties jaunos māksliniekus

2018-01-22

Iesākot jauno 2018.gadu, Sabiedrības integrācijas pārvalde turpina multikulturālās bērnu teātra studijas „Pasaka” darbību un aicina pievienoties jaunos māksliniekus, kuri vēlas iepazīties ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu. Studijā uzņem 1.- 4.klašu skolēnus no Jelgavas izglītības iestādēm gan ar latviešu, gan ar mazākumtautību valodas apmācību.

Lasīt vairāk


Inetas Bērziņas personālizstāde “Krāsas”

2018-01-19

No 26.janvāra, būs skatāma Inetas Bērziņas personālizstāde “Krāsas”. Izstādē būs skatāmas dažādu motīvu gleznas, kuras apvieno izteiksmīgas un košas krāsas. Pati autore skaidro, ka katra glezna pauž viņas dvēseles būtību, izstaro autores personību - būt košai, krāsainai un daudzpusīgai. Autore saka: “Nav jābūt māksliniekam, lai gleznotu, nav jābūt operdziedātājam, lai dziedātu un nav jābūt pasaules čempionam, lai sportotu. Ir jātic sev un jādara lietas, ko vēlas sirds, tad visi sapņi piepildīsies."

Lasīt vairāk


„Cepums” 2018.gadā atklāj Roberto Meloni

2018-01-18

Janvāris joprojām ir svētku laiks, tādēļ uz sarunu cikla „Cepums ar slavenību” jubilejas pasākumu aicinām iepazīt mūziķi, TV raidījuma „La Dolce Vita. Ar Roberto” vadītāju ROBERTO MELONI. Iedvesmojošas sarunas par dzīvi Latvijā, mūziku un savas profesijas aizkulisēm notiks otrdien, 23. janvārī pulksten 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Ieeja pasākumā bez maksas.

Lasīt vairāk


Pasākums senioriem „Sniegainie Ziemassvētki”

2018-01-18

Aukstajās ziemas dienās, kad gaišais dienas laiks ir tiks īss, kristieši visā pasaulē atzīmē vissirsnīgākos, siltākos un iecerēm bagātos svētkus - Ziemassvētkus. Atzīmējot Ziemassvētkus, neformālais pensionāru klubs „Siltā māja”, kas darbojas Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācijas paspārnē, 18.janvārī organizēja pasākumu – “Sniegainie Ziemassvētki”.

Lasīt vairāk


Koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētki”

2017-12-22

Par godu pareizticīgo Ziemassvētkiem, kas tiek svinēti naktī no 6. uz 7.janvāri, 14.janvārī pulksten 14 Jelgavas pilsētas kultūras nama Lielajā zālē uz tradicionālo koncertu “Pareizticīgo Ziemassvētki” aicināti visi interesenti. Šoreiz koncerta moto ir “Esam ceļā!” un ieņēmumus par biļetēm ziedos labdarībai.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019