Februāris

Noslēdzies konkurss „Riti raiti, valodiņa!”

2018-02-21

21.februārī Sabiedrības integrācijas pārvaldē noslēdzies konkurss „Riti raiti, valodiņa!”. Otrā diena savas lasīt prasmes prezentēja skolēni trijās vecuma grupās: 5. - 6.klases, 7. - 9.klases un 10. – 12.klases, pārstāvot sekojošas Jelgavas pilsētas izglītības iestādes...

Lasīt vairāk


Noslēgusies konkursa „Riti raiti, valodiņa!” pirmā diena

2018-02-20

Šodien, 20.februārī noslēgusies konkursa „Riti raiti, valodiņa!” pirmā diena, kurā savas prasmes prezentēja bērni trīs vecuma grupās (pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi, 1. - 2.klašu un 3. - 4.klašu skolēni). Pirmajā konkursa dienā piedalījās 55 bērni...

Lasīt vairāk


Meistarklase “Bizness var būt vienkāršs”

2018-02-16

Š.g. 22.februārī pkst.16.00 Jelgavas Jauniešu centrā (Skolotāju iela 8) notiks projekta “Mentorings jauniešu uzņēmējdarbības atbalstam, BONUS LT-LV” meistarklase “Bizness var būt vienkāršs”, kuru vadīs uzņēmēja, starptautisku izglītības projektu vadītāja Aija Vanaga.

Lasīt vairāk


Notika skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”

2018-02-13

12.februārī tirdzniecības centrā “VIVO centrs” no plkst.14:00 visi interesenti varēja apmeklēt skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgu reģionālo pasākumu “Cits bazārs”. Šogad tirdziņā piedalījās septiņdesmit viens skolēnu mācību uzņēmums no tādām Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm kā Spīdolas ģimnāzija, 5.vidusskola, Tehnoloģiju vidusskola, 4.vidusskola, 6.vidusskola, Valsts ģimnāzija, kā arī vairāki SMU no Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas.

Lasīt vairāk


Lietuvas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltīts pasākums

2018-02-12

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad, Jelgavā atzīmēsim Lietuvas Republikas neatkarības gadadienu. Par godu tai, Jelgavas lietuviešu biedrība “Vītis” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi rīkos Lietuvas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltītu pasākumu.

Lasīt vairāk


Apstiprināto „Ēnotāju” saraksts Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2018-02-09

JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde ciešā sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) organizē pasākumu „„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā”, kura laikā Jelgavas jaunieši, sākot no 6.klases, var kļūt par sev interesējošo profesiju speciālistu „ēnām” un iepazīties ar viņu darba niansēm un ikdienu.

Lasīt vairāk


Slāvu svētki Masļeņica

2018-02-02

Arī šogad mazi un lieli jelgavnieki aicināti uz ziemas pavadīšanas svētkiem Masļeņicu – iepazīstot slāvu tautu tradīcijas, interesenti varēs piedalīties teātra studijas «Poteha» sarūpētajās rotaļās, kas 18.februārī no plkst.13:00 notiks Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, Skolotāju ielā 8. Bet plkst.14:00 ikviens aicināts uz jautrām aktivitātēm svaigā gaisā turpat ēkas pagalmā un, protams, pankūku ēšanu.

Lasīt vairāk


Jelgavā viesosies izstāde “Viss par mīlestību”

2018-02-01

12.februārī Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks starptautiskā mākslas projekta “In art project” “prezentācija un mākslinieku darbu izstāde "Viss par mīlestību”. Kā stāsta izstādes kuratore Alesja Kolontaj: “Šī video eksperimentālā prezentācija “Viss par mīlestību” ir starptautiskā mākslas projekta “In art project”, kas apvieno cilvēkus no 16 dažādām valstīm, pirmie augļi. Šie cilvēki ir apvienojušies, lai ar sava talanta palīdzību paustu to, ka mīlestība ir spēks. Tas ir visaptverošs spēks, kas apvieno un padara pasauli labāku un tam nav šķēršļu - ne valoda, ne attālums, ne kas cits, jo mīlestības valodā runā sirdis, tā ir sajūta, kuru pazīst ikkatrs.”

Lasīt vairāk


„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2018-01-25

„Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

Lasīt vairāk


Diskutēs par starpkultūru un starpetniskajiem jautājumiem

2018-01-24

Viena no mūsdienu sabiedrības globalizēšanās blakusparādībām ir starpetniskās neiecietības, reliģisko un kultūras tradīciju konfliktu izpausmes pasaulē. Šī gada 8.februārī pulksten 16, sadarbojoties Latvijas Zinātņu akadēmijai, Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldei un Jelgavas Latviešu biedrībai, tiek rīkota konference ciklā “Starpkultūru dialogs”, kurā sabiedrība tiks iepazīstināta ar vairākiem ziņojumiem par starpetnisko attiecību vēsturi, šodienu un perspektīvām.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019