Augusts

Atzīmēsim Ukraiņu Republikas neatkarības 27.gadadienu

2018-08-29

Jelgavas Ukraiņu kultūras centrs „Džerelo” un Sabiedrības integrācijas pārvalde svinīgā gaisotnē aicina atzīmēt Ukrainas Republikas neatkarības proklamēšanas 27.gadadienu (Ukraina neatkarību deklarēja 1991.gada 24.augustā). Svinīgais pasākums notiks piektdien, 7.septembrī plkst.16:00 Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā

Lasīt vairāk


Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

2018-08-22

Kurš dara labu citam, daudz vairāk dara labu pats sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa par labi padarītu darbu sniedz lielu gandarījumu. Šodien, 22.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. Akcija notika jau divpadsmito gadu pēc kārtas. Arī šogad labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit maziem Jelgavas skolēniem...

Lasīt vairāk


“Pludmales festiņš” – pasākums ģimenēm (fotoarhīvs)

2018-08-20

Visas vasaras garumā, reizi mēnesī Jelgavas ģimenes tika aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā”. Festiņš ir atraktīvs pasākums visai ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. “Pludmales festiņš” ir pasākums, kas radīts, lai dotu iespēju ģimenēm, bērniem un jauniešiem, atraktīvi un pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu tepat Jelgavā, kopā svaigā gaisā. Tās ir trīs stundas brīvdienā ar pievienoto vērtību.

Lasīt vairāk


Noslēdzies šīs vasaras jaunievedums jauniešiem - Basta Floorball turnīrs

2018-08-20

Šī gada 16.augustā Jelgavas 5.vidusskolas sporta laukumā notika sestais Basta Floorball posms, kas bija arī sezonas noslēdzošais sacensību posms. Pavadot vasaras brīvlaiku kopā ar draugiem sportojot, iegūstot jaunus paziņas un draugus, sevi pilnveidojot un attīstot jaunas prasmes, bērni un jaunieši aktīvi iesaistījās un piedalījās visos Basta Floorball posmos komandās un spēlētāji bija aktīvi visas vasaras sezonas garumā.

Lasīt vairāk


Aizvadīts piektais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-08-06

2.augustā norisinājās piektais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Sacensības “Basta Floorball" tika uzsāktās ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk


Ģimenes pasākums “PLUDMALES FESTIŅŠ 2018” atgriežas Jelgavā

2018-06-21

Sākoties vasaras sezonai, Jelgavas pilsētā atgriežas “Pludmales festiņš” - atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem un jauniešiem, lai pozitīvā gaisotnē aktīvi darbotos, sportotu, izglītotos, baudītu veselības kokteiļus un pavadītu laiku kopā. Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē - 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Dalība pasākumā – bez maksas.

Lasīt vairāk


“BASTA FLOORBALL 2018” – Jelgavā

2018-05-28

Vēl dažas pavasara dienas un Latvijā iestāsies vasara. Katrs jaunietis uzdod sev jautājumu – ko darīt vasarā? Vai brīvlaiks jāpavada pie televizora vai datora? Nē! Vasarā brīvo laiku vajag pavadīt kopā ar draugiem sportojot, iegūstot jaunus paziņas un draugus, sevi pilnveidojot un attīstot jaunas prasmes!

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019