Aprīlis

Aizvadītas Jelgavas NVO Sporta spēles 2018

2018-04-29

Pavadot pavasari aktīvi, šodien, 29.aprīlī Jelgavas nevalstisko organizāciju pārstāvji - pieaugušie, jaunieši un bērni piedalījās pasākumā „Jelgavas NVO Sporta spēles 2018”, kas notika Jelgavas Sporta hallē. Mērķi un uzdevumi Sporta spēlēm arī šogad palika nemainīgi - noskaidrot sportiskāko, draudzīgāko un izturīgāko biedrības komandu, popularizējot aktīvu dzīvesveidu nevalstisko organizāciju biedru, viņu draugu un atbalstītāju vidū, kā arī veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām integrēšanos sabiedrībā.

Lasīt vairāk


XXIX Sporta svētki „Vienoti Sportā”

2018-04-23

Aizvadītajā nedēļā, 22.aprīlī Elektrum Olimpiskā centrā notika Latvijā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu Sporta svētki “Vienoti sportā”, kur piedalījās mazie jelgavnieki no Ukraiņu kultūras centra “Džerelo” un Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļas. Sporta svētku mērķis gadu gadiem paliek nemainīgs - veicināt republikā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu kopību sportā un draudzību vienotā Latvijā. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, svētkos piedalījās bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem, kā arī viņu ģimenes locekļi, draugi, līdzjutēji un atbalstītāji.

Lasīt vairāk


Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākums

2018-04-13

Šogad aprit 32 gadi kopš Ukrainā notika traģiskā Černobiļas atomelektrostacijas avārija. Kā katru gadu arī šoreiz Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu pašvaldības 24.aprīlī plkst.14:00 (reģistrācija – no plkst.13:30) Jelgavas novada domes aktu zālē Pasta ielā 37, organizē ikgadējo Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākumu, lai pateiktos visiem, kuri piedalījās avārijas seku likvidēšanas darbos.

Lasīt vairāk


Lielā Talka Jelgavā

2018-04-12

Kā katru gadu, arī šogad nevalstisko organizāciju pārstāvji piedalīsies Lielajā Talkā. Šoreiz talcinieki strādās Lielupes krastmalā, posmā, kas atrodas Palīdzības ielas galā. Tur notiks pilsētas labiekārtošanas un sakopšanas darbi. Strādājot kopā, centīsimies radīt saliedētības, pozitīvisma un labi padarīta darba sajūtu! Talkā piedalīsies biedrības „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” biedrību biedri, apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši un JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes darbinieki.

Lasīt vairāk


Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēles 2018

2018-04-11

Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā JPPI „Sporta servisa centrs” aicina Jelgavas pilsētas NVO pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2018.gada 29.aprīlī plkst.10:00 (reģistrācija no plkst. 9:30) Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a).

Lasīt vairāk


Katiņas upuru atceres dienām veltīts pasākums

2018-04-09

Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi sestdien, 14.aprīlī, plkst.14.00 pārvaldes konferenču zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs) organizē pasākumu, kas veltīts Katiņas upuru atceres dienām. Programmā visi klātesošie varēs iepazīties ar vēsturisku referātu par Katiņas notikumiem, ko lasīs vēsturnieks no Polijas Pjotrs Boroņs, pasākuma tēmu turpinās tikšanās ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mg. med. vet., docentu emeritus Oļģertu Parčiņski.

Lasīt vairāk


Akordeonistu koncerts

2018-04-06

Šā gada 12.aprīlī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8) notiks Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeonistu ikgadējais koncerts. Koncertā uzstāsies dažādu vecumu audzēkņi no 1.klases līdz pat vidusskolai. Audzēkņi sevi parādīs gan kā solisti, gan kā dažādu ansambļu un arī akordeonistu orķestra dalībnieki.

Lasīt vairāk


Aprīļa aktualitātes rotaļlietu bibliotēkā Jelgavā

2018-04-06

Kopš šī gada janvāra, Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās Skolotāju ielā 8, darbojas pirmā un pagaidām Latvijā vienīgā rotaļlietu bibliotēka. Rotaļlietu bibliotēku „Ringla” Jelgavas iedzīvotājiem izveidojis „Izglītības iniciatīvu centrs” ar Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstu. Bibliotēka ir atvērta jebkuram bērnam un viņa ģimenes locekļiem.

Lasīt vairāk


Starptautiskajai romu (čigānu) dienai veltīts koncerts

2018-03-29

Nākamnedēļ Jelgavā, 7.aprīlī plkst.16:30 Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, 3.stāvā (Skolotāju iela 8) notiks Starptautiskajai Romu (čigānu) dienai veltīts koncerts “Ugunīga roze”

Lasīt vairāk


Izsludināts jauniešu iniciatīvu projektu konkurss “Jaunieši var!”

2018-03-23

Jau trešo gadu pēc kārtas Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina jauniešu iniciatīvu projektu konkursu “Jaunieši var!”. Tajā var piedalīties Jelgavas pilsētas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas (vismaz divi jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem), lai iegūtu finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava projekta realizācijai.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019