Septembris

Kazimiram Jasenam – 150

2017-09-27

Godinot teologa, mākslas vēsturnieka, sabiedriskā darbinieka un kādreizējā Jelgavas Katoļu katedrāles prāvesta Kazimira Jasena 150. jubileju, 1. oktobrī Jelgavā notiks Svētā Mise un lietuviešu kamerkora «Te Deum» koncerts.

Lasīt vairāk


Aizvadītas Jelgavas NVO sporta spēles 2017

2017-09-24

Šodien, 24.septembrī Jelgavas nevalstisko organizāciju pārstāvji - pieaugušie, jaunieši un bērni piedalījās pasākumā „Jelgavas NVO Sporta spēles 2017”, kas notika Jelgavas Sporta hallē. Mērķi un uzdevumi Sporta spēlēm arī šogad palika nemainīgi - noskaidrot sportiskāko, draudzīgāko un izturīgāko biedrības komandu, popularizējot aktīvu dzīvesveidu nevalstisko organizāciju biedru, viņu draugu un atbalstītāju vidū, kā arī veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām integrēšanos sabiedrībā.

Lasīt vairāk


Senioru kluba pasākums “Medus, skaistums, veselība”

2017-09-21

Iesākot jauno sezonu, 21.septembrī klubā "Siltā māja" notika pasākums “Medus, skaistums, veselība”, kura laikā kluba aktīvisti stāstīja visiem par medus vērtīgajām īpašībām un pielietošanas iespējam, atklājot klātesošajiem to, cik medus mūsu organismam ir veselīgs, kā tas ietekmē un stiprina imunitāti, kādā veidā lietojot.

Lasīt vairāk


Ebreju kultūras dienas Jelgavā 2017

2017-09-20

Sagaidot ebreju 5778. jauno gadu „Rosh–ha–Shana”, Jelgavas ebreju biedrība organizē Ebreju kultūras dienas Jelgavā, lai iepazīstinātu jelgavniekus ar ebreju tautas kultūru un tradīcijām. Mazākumtautību kultūras dienas ir nozīmīgas pasākumu kopums nacionālo kultūras mantojumu un identitātes saglabāšanai, kā arī tolerances un starpkultūru dialoga vecināšanai.

Lasīt vairāk


Aizvadīti Vecpilsētas ielas svētki “BRĪVĪBAS PULSS”

2017-09-16

Pagājušās nedēļas nogalē izskanējuši Vecpilsētas ielas svētki “BRĪVĪBAS PULSS”, ko organizēja biedrība “Jelgavā 21.gadsimts” un JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde, sadarbībā ar Jelgavas Latviešu biedrību un biedrību „Vecpilsētas ielas kvartāls”. Pasākumu atklāja Jelgavas Latviešu biedrības amatierteātra uzvedums “Brīvības pulss”, kurā režisore Vija Zelmene caur teātra mākslu klātesošiem pavēstīja par tautas brīvlaišanas 200 gadadienas ieskandināšanu, parādot kādas svētdienas rītu 19.gadsimta sākumā Vecpilsētā, kad ierodas Kurzemes guberņas gubernators, lai paziņotu tautai priecīgo vēsti, ka ķeizars Aleksandrs I parakstījis pavēli par dzimtbūšanas atcelšanu Kurzemes guberņā.

Lasīt vairāk


Multikulturālā teātra studija „Pasaka” uzsāk jauno sezonu

2017-09-14

Jaunajā 2017./2018. mācību gadā Sabiedrības integrācijas pārvaldē darbu atsāk multikulturālā teātra studija „Pasaka”. Dalībai teātra studijā aicinām gan tos, kuri jau iepriekš darbojušies studijā, gan arī jaunos topošos māksliniekus, kuri vēlas iepazīties ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu.

Lasīt vairāk


Kristapa Grasmaņa fotoizstāde “Izgaršo pasauli sajūtās un krāsās”

2017-09-11

No 12.septembra Sabiedrības integrācijas pārvaldē visi interesanti varēs apskatīt Kristapa Grasmaņa fotoizstādi “Izgaršo pasauli sajūtās un krāsās” Kā stāsta pats fotoizstādes autors: “Lielu daļu sava brīvā laika pavadu vecvecāku mājās “Pļaviņās”. Tieši šeit arī ieraudzīju skaistumu, kas ir mums apkārt, kas tiek mums dots bez maksas. Sāku šo skaistumu iemūžināt ar savu telefonu, likās, ka sanāk labas un skaistas fotogrāfijas. . .

Lasīt vairāk


Jelgavas pilsētas NVO sporta spēles

2017-09-07

JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā JPPI „Sporta servisa centrs” aicina Jelgavas pilsētas NVO pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2017.gada 24.septembrī plkst.10:00 (reģistrācija no plkst. 9:30) Sporta hallē (Mātera iela 44a). Sportot aicinām Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus, sākot no bērna līdz sirmgalvim, kā arī viņu ģimenes locekļus, draugus, atbalstītājus un līdzjutējus!

Lasīt vairāk


Projekta “Jelgava jauniešiem” noslēguma aktivitāte ir klāt!

2017-09-04

Jelgavas pilsētas pašvaldība īsteno projektu “Jelgava jauniešiem”, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni. Projektā piedalījās Jelgavas pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, īpaši jaunieši no sociālās atstumtības riska grupām: jaunieši no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, jaunieši ar zemiem ienākumiem u.c., kā arī jaunatnes darbinieki, NVO pārstāvji, pašvaldību institūciju darbinieki, jauniešu līderi utt.

Lasīt vairāk


Pievienojies brīvprātīgo komandai!!!

2017-09-01

Jauniešu apvienība “Brīvprātīgie Jelgavai” aicina pievienoties savam pulkam jaunus brīvprātīgā darba veicējus. Iesaistoties brīvprātīgā darba veicēju kustībā Tu iegūsi: prasmes un zināšanas, pirmo darba pieredzi, iespēju pārbaudīt to, vai izvēlētā profesija ir tā īstā, kontaktus, kas var palīdzēt karjerā, līdera un organizatoriskās iemaņas, jaunus draugus un domubiedrus, kurus vieno kopīgas intereses, iespēju iepazīt sevi dažādās situācijās, iespēju izkopt savus talantus un prasmes, iespēju apceļot Eiropu un pasauli un daudz ko citu tieši Tev noderīgu.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019