Novembris

Jauniešu forums „Es un Jelgava”

2017-12-04

2017.gada 30.novembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notika desmitais Jauniešu forums „Es un Jelgava”. Uz kopīgu paneļdiskusiju un sadarbības veidošanu pulcējās 112 jaunietis no Jelgavas izglītības iestādēm, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jelgavas jauniešu NVO, kā arī pārstāvji no Jelgavas pilsētas pašvaldības, deputāti un citi pieaicinātie eksperti, lai atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem jauniešu ikdienā.

Lasīt vairāk


Jauniešu forums „Es un Jelgava”

2017-11-16

2017.gada 30.novembrī no plkst.14:00 (reģistrācija no plkst.13:30) Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, notiks Jauniešu forums „Es un Jelgava”.

Lasīt vairāk


Izglītojošas jauniešu motivējošās tikšanās «Esi lepns!»

2017-11-16

Biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” noslēdzot projektu “Uzdrošinies!” organizē piecas izglītojošas jauniešu motivējošās tikšanās «Esi lepns!». Tikšanās mērķis ir veicināt jauniešu piederības sajūtu savai valstij, pilsētai, skolai, paradīt viņiem, kā lietderīgi izmantot brīvo laiku, kā ar neformālās izglītības paņēmieniem izzināt Latvijas personību panākumus, kas rosinās jauniešus apzināties savas vērtības un izprast lietu būtību. Tuvojoties skolas absolvēšanai, jaunieši mēģina aizvien aktīvāk izprast sevi un apzināties virzienu, kurā turpināt virzīties nākotnē. Nereti pieņemt šos lēmumus nākas ļoti grūti. Lai veicinātu jauniešu izaugsmi, paredzēts rīkot tikšanās ar Zemgalē atpazīstamām personībām, kuras dalīsies savā pieredzē, kas motivēs jauniešus uzņemties iniciatīvu un pilnveidot sevi nospraustajā virzienā.

Lasīt vairāk


Ukraiņu kultūras dienas Jelgavā 2017

2017-11-15

Jelgava ir multinacionāla pilsēta, kurā draudzīgi sadzīvo dažādu tautību cilvēki. Pilsētas kultūrvidi veido gan latviešu, gan cittautu kultūras mantojums un tradīcijas. Katru gadu Jelgavas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas priecē pilsētas iedzīvotājus ar spilgtiem savas nacionālās kultūras pasākumiem un galda nogalē uz saviem ukraiņu kultūras popularizējošiem pasākumiem aicina Jelgavas ukraiņu kultūras centrs “Džerelo”.

Lasīt vairāk


Rakstnieces Ritas Laimas Bērziņas grāmatas “Skylarks & Rebels” prezentācija

2017-11-08

Aicinām ikvienu interesentu uz tikšanos ar ASV dzimušo latviešu rakstnieci Ritu Laimu Bērziņu, grāmatas “Skylarks & Rebels” (“Cīruļi un dumpinieki”) autori 22.novembrī plkst.11:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju ielā 8, Jelgavā). ASV dzimusī latviešu rakstniece Rita Laima viesojas Latvijā, lai iepazīstinātu lasītājus ar savu pirmo grāmatu, kas stāsta par viņas dzīvi Padomju Latvijā laikā no 1982.-1999.gadam, kur piedzīvoja padomju okupāciju, latviešu tautas Atmodas laiku un ilgi gaidīto neatkarību 1991.gadā.

Lasīt vairāk


Svētku koncerts „Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”

2017-11-06

Svētdien, 12.novembrī, pulksten 14 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Mazajā zālē jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai veltītu koncertu „Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”, ko tradicionāli atzīmē pilsētas mazākumtautības.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019