Marts

Jaunieši var saņemt pašvaldības atbalstu savas idejas realizēšanai

2017-04-01

Jau otro gadu pēc kārtas Jelgavas pilsētas dome izsludina jauniešu iniciatīvu projektu konkursu “Jaunieši var!”. Tajā var piedalīties Jelgavas pilsētas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas (vismaz divi jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem) un iegūt finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava projekta realizācijai. Kopējais projektā paredzētais finansējums ir 3 500 eiro.

Lasīt vairāk


Senioru kluba pasākums “Gaidītais pavasaris ir klāt”

2017-03-30

Šodien, 30.martā senioru klubā "Siltā māja" notika pasākums “Gaidītais pavasaris ir klāt”, kura laikā kluba “radošās dvēseles” uzstājas ar liriskām pavasara dziesmām un dvēseles stīgas aizskarošām dzejas rindām. Pasākumā skanēja dažādu tautu ticējumi par dabas parādībām pavasarī, lai vērojot norises dabā varētu prognozēt gaidāmo laiku, dārza darbus un citas aktivitātes.

Lasīt vairāk


Noslēdzies vidusskolēnu radošo darbu konkurss „ REIZ JELGAVĀ...”

2017-03-23

Šodien, 23.martā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās aizvadīts vidusskolēnu radošo darbu konkurss „Reiz Jelgavā...”, kurā konkursa dalībnieki prezentēja Jelgavas pilsētu jauniešu acīm. Šoreiz dalībnieku uzdevums bija pastāstīt par pilsētu tā, lai cilvēks, kurš Jelgavā ieradies pirmo reizi, saņemtu visu, jauniešuprāt, būtiskāko informāciju par pilsētu un šeit gūstamām emocijām un sajūtām, par to, ka Jelgava ir burvīga pilsēta, kurā ikviens vēlētos atgriezties vēlreiz.

Lasīt vairāk


Aicinām pieteikties psihosociālās rehabilitācijas nometnēm “Spēka Avots”

2017-03-22

Šogad vairāk nekā 500 cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības būs pieejama psihosociālās rehabilitācijas programma “Spēka Avots”, kuru īsteno Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks”. Līdzekļi rehabilitācijai tika savākti vēl nebijuši plašā ziedojuma piesaistes kampaņā – maratonā “Dod pieci”, kuru īstenoja Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv.

Lasīt vairāk


Vīru kora “Logos” koncerts

2017-03-13

26.martā plkst.14:00 ikvienam ir lieliska iespēja baudīt izjustu un pārdomātu koncerta programmu “Lielā gavēņa dziedājumi”, Latvijas Pareizticīgās baznīcas vīru kora “Logos” izpildījumā, diriģents virspreisteris tēvs Joanns Šēnroks. Koncerts notiks Jelgavas 4.vidusskolas Aktu zālē

Lasīt vairāk


Pasākums „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2017-03-13

Sabiedrības integrācijas pārvalde turpina īstenot pasākumu ciklu „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Šoreiz tā ietvaros visiem interesentiem piedāvājam apmeklēt lekciju par veselīgu uzturu un veselīgu dzīves veidu kopumā. Veselīgs uzturs ir vairāku noteikumu kopums, kurus ievērojot, cilvēks var uzturēt sevi gan labā fiziskā formā, gan arī vest veselīgu dzīvesveidu.

Lasīt vairāk


Svinēsim krāšņos ebreju svētkus Purim

2017-03-12

12.martā aicinām visus interesentus uz krāšņiem ebreju svētkiem - Purim. Ebreju tauta to atzīmē ebreju Adara mēnesī – pavasarī, pēc romiešu kalendāra 2017.gadā tie tiks atzīmēti 11.-12.martā. Senie ebreju svētki vēsturiski saplūduši ar reliģiskām tradīcijām un gavēni. Šajās dienās tiek svinēta vēsturiska ebreju tautas izglābšanās no iznīcības. Purim svētkos tiek klāti svētku galdi, cilvēki nododas svinībām un labdarībai, visi tērpjas karnevāla kostīmos un maskās, ļaujot brīvu vaļu fantāzijai.

Lasīt vairāk


Pasākums-konkurss “Zaļais lietus”

2017-03-06

Sabiedrības integrācijas pārvalde kopā ar neformālās izglītības programmas “PilnveidojiES” jauniešiem š.g. 6.martā Jelgavas 4.sākumskolā organizēja pasākumu-konkursu “Zaļais lietus”. Par pasākuma tēmu jaunieši izvēlējas vidi, ar vēlmi pievērst skolēnu uzmanību šobrīd ļoti aktuālai tēmai un rosināti tos domāt “zaļi”, jo tas dod iespēju radīt un pilnveidot skolēnu interesi par dabas sistēmu kā tādu, veidot bērnos izpratni par dabas procesu daudzveidību, sekmēt labvēlīgu attieksmi vides un veselības saglabāšanā un uzlabošanā.

Lasīt vairāk


Izstādes “Pavasara iedvesmotie” atklāšana

2017-03-02

Pirmajā pavasara mēneša pirmdienā, 6.martā plkst.18:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisināsies vairāku gleznotāju darbu izstādes “Pavasara iedvesmotie” atklāšana, kurā ikviens interesents varēs satikties un dalīties emocijām ar mākslas darbu autoriem. Šoreiz izstādi pārstāves plašs Latvijas autoru kolektīvs, kuru vidū būs arī kubiešu izcelsmes māksliniece. Šī izstāde ir tapusi sadarbībā ar vairākiem Latvijas mākslas cienītājiem un aktīviem.

Lasīt vairāk


Jelgavas pilsētas biedrību un nodibinājumu atbalsta programma

2017-03-01

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina projektu konkursu „Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma” 2017.gadam (I kārta). Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, veicināt labdarības tradīcijas un sadarbību starp Jelgavas pilsētas pašvaldību un biedrībām un nodibinājumiem, kuru darbība ir Jelgavas pilsētas teritorijā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019