Maijs

Šodien aizvadīts 12.Jelgavas velobrauciens

2017-05-28

Pierādījām, ka Esam draudzīgi dabai un Esam aktīvi pilsētnieki! Šodien aizvadīts 12.Jelgavas velobrauciens, kuru organizēja biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” un JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde. Velobrauciena uzdevums bija nemainīgs - veicināt Jelgavas velokustības attīstību un popularizēt veselīgu dzīvesveidu. Piedalīties velobraucienā tika aicināts ikviens, kurš grib un prot braukt ar velosipēdu. Šogad piedalījās 477 dalībnieki, kuri policijas pavadībā veica 10 km garu maršrutu, startējot no skvēra aiz Jelgavas Kultūras nama un finišējot Jelgavas bērnu un jauniešu centra "Junda" nometnē "Lediņi". Jāatzīmē, ka šogad velobrauciens atšķīrās no iepriekšējiem gadiem ar to, ka tam dota tematika - “Dabas draugi” un visi tika aicināti savā vizuālajā noformējumā popularizēt un atbalstīt kustību “Esam draudzīgi dabai”.

Lasīt vairāk


Pasākumu cikls “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2017-05-25

Maija pēdējā dienā aicinām visus interesentus uz ikmēneša pasākumu cikla «Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem» šīs sezonas noslēguma pasākumu, kurā atskatīsimies uz iepriekšējās tikšanās reizēs pārrunātajām tēmām un uzklausīsim klātesošo viedokļus par to, kādas tēmas būtu aktuālas jaunajā sezonā...

Lasīt vairāk


Projekts “Uzdrošinies!” (2017.gads)

2017-05-25

Biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” uzsāk īstenot projektu “Uzdrošinies!” (līguma Nr.08/KMP). Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija ar biedrības „Zemgales NVO atbalsta centrs” starpniecību konkursa pilsoniskās sabiedrības (valsts simtgades) iniciatīvu projektu jomā.

Lasīt vairāk


Krāšņs multikulturāls pasākumu kopums “Draudzības vainags”

2017-05-22

Pagājušajā nedēļa ar vērienu noslēdzās multikulturālu pasākumu kopums “Draudzības vainags”, kas noritēja Jelgavas mikrorajonā RAF, laukumā pie T/C “Pērnava”. Ieskandinot Jelgavas pilsētas svētku nedēļu un atzīmējot starptautisko Kultūras daudzveidības dialoga un attīstības dienu, biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” kopā ar latviešu un mazākumtautību māksliniekiem sniedza skanīgu koncertu, piedāvāja visiem klātesošajiem gardas nacionālo virtuvju degustācijas, Jelgavā darbojošās mazākumtautību biedrības prezentēja savas biedrības un mazajiem pasākuma dalībniekiem jauniešu apvienība “Brīvprātīgie Jelgavai” piedāvāja interesantas aktivitātes, radošās darbnīcas, kā arī savus rokdarbus un citus izstrādājumus piedāvāja rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” meistari.

Lasīt vairāk


Atzīmēsim Jelgavas pilsētas svētkus kopā

2017-05-22

Kā katru gadu Jelgavas mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības nepaliks maliņā un aktīvi piedalīsies Jelgavas pilsētas svētku ietvaros organizētājos pasākumos. Piektdien mazākumtautību biedrību pārstāvji kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem kuplā pulkā dosies kopā ar citiem Jelgavas pilsētas aktīviem iedzīvotājiem krāšņajā svētku gājienā...

Lasīt vairāk


Iepazīsies ar sistēmu darbā ar jauniešiem Pērnavā!

2017-05-22

Aicinām Jelgavas jauniešus, speciālistus darbā ar jauniešiem, nozaru speciālistus, NVO pārstāvjus u.c. pieteikties pieredzes apmaiņas vizītei Pērnavā (Igaunija). Jelgavas pilsētas pašvaldība turpina īstenot projektu “Jelgava jauniešiem”, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu, personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni.

Lasīt vairāk


“Basta Football” Jelgavā

2017-05-18

Aizvadīts kārtējais mācību gads, draugi aizbraukuši katrs uz savu pusi! Bet, ko tagad darīt man, paliekot pilsētā? Aicinām ikvienu aktīvu jaunieti nepalikt malā bet iesaistīties sportiskās aktivitātes, jo RAF mikrorajonā arī šogad būs Basta Football! JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru no 2017.gada 1.jūnija līdz 10.augustam Jelgavas 6.vidusskolas stadionā (Loka maģistrālē 29) organizēs sešus futbola turnīrus “Basta Football”.

Lasīt vairāk


Projekts – bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2017”

2017-05-15

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sākusi realizēt projektu „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2017”. Šī projekta ietvaros plānota izglītojoši attīstoša bērnu nometne bērniem no 8 līdz 12 gadiem. Septiņu dienu laikā paredzēts noorganizēt pasākumu kopumu, kurā katra nometnes diena tiks veltīta kādas tautas – latviešu, baltkrievu, ebreju, poļu, krievu, ukraiņu, čigānu un lietuviešu - kultūras iepazīšanai.

Lasīt vairāk


Projekts „Uzdrošinies!” (2017.gads)

2017-05-15

Biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” uzsāk īstenot projektu “Uzdrošinies!” (līguma Nr. 08/KMP). Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija un „Zemgales NVO atbalsta centrs” konkursa pilsoniskās sabiedrības (valsts simtgades) iniciatīvu projektu jomā. Projekta galvenais mērķis - rosināt līdzdalību lēmumu pieņemšanas un politikas plānošanas procesos, īstenot pasākumus, kas dažādām Zemgales plānošanas reģiona iedzīvotāju grupām veicinās valstisko piederību (pilsonības iegūšana un LR un ES pilsonības prestiža pieaugums, valsts valodas nozīmes stiprināšana), motivēt jauno paaudzi uzdrošināties sniegt savu ieguldījumu Latvijas attīstībai, kā arī veicināt saliedētas sabiedrības attīstību Jelgavā un Latvijā kopumā.

Lasīt vairāk


12.Jelgavas velobrauciens - “Dabas draugi”

2017-05-13

Aizritējis gads un šogad pavasara pēdējā svētdienā, aicinām ikvienu veloentuziastu piedalīties ikgadējā Jelgavas velobraucienā, lai jautri, aizrautīgi un veselīgi sagaidītu vasaru! Aicinām lielus un mazus, jaunus un pieredzējušus, individuāli vai kopā ar ģimeni, draugiem, kolektīvu, bet galvenais ar velosipēdu piedalīties 12.Jelgavas velobraucienā, kas notiks š.g. 28.maijā plkst.16:00 (reģistrācija no plkst.15:00 skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama).

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019