Jūnijs

“Pludmales festiņš” – jauns ģimenes pasākums Jelgavā

2017-08-19

“Pludmales festiņš” ir pasākums, kas radīts, lai dotu iespēju ģimenēm, bērniem un jauniešiem, atraktīvi un pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu tepat Jelgavā. Tās ir trīs stundas brīvdienā ar pievienoto vērtību. Pasākumi plānoti Jelgavas promenādē visas vasaras garumā reizi mēnesī - 18.jūnijā, 9.jūlijā un 19.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

Lasīt vairāk


Norisinājās trešais “Basta Football" sacensību posms

2017-06-30

Vakardien, 29.jūnijā Jelgavā norisinājās trešais "Basta Football" sacensību posms, kas kā ierasti notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldes un Latvijas futbola federācijas Zemgales futbola centra sadarbībā organizētājā aktivitātē šoreiz piedalījās 17 ielu futbolistu komandas: 4 - vecākajā grupā (1992.-2000.g.dz.), 9 - vidējā grupā (2001.-2005.g.dz.) un 4 - jaunākajā grupā (2006.-2010.g.dz.).

Lasīt vairāk


Vasaras izglītojošās un attīstošās aktivitātes Jelgavas pilsētas romu kopienas bērniem

2017-06-28

Aizvadīts pirmais vasaras mēnesis un visu šo mēnesi Jelgavas pilsētas romu kopienas bērni aktīvi mācījās un lietderīgi pavadīja gan saulainās, gan ne visai vasarīgās dieniņas. No 5. līdz 28. jūnijam, trīs reizes nedēļā, Jelgavas pilsētas romu kopienas bērni apmeklēja vasaras izglītojošās un attīstošās aktivitātes, kas norisinājās JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Lasīt vairāk


Jelgavā uzsākts projekts “Kopīgi soļi”

2017-06-26

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” vasaras sakumā sākusi īstenot projektu “Kopīgi soļi”. Projekta mērķis veicināt sapratni un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem, sekmējot gan mazākumtautību, gan latviešu vēsturiskā un nacionālā mantojuma saglabāšanu, gan dažādu tautību pārstāvju iesaisti aktivitātēs, kas rezultātā veicinās saliedētību un pilnvērtīgu mazākumtautību iekļaušanu Latvijas sabiedrībā un stiprinās piederības sajūtu Latvijai, gan arī veicinās mazākumtautību etniskās unikalitātes pienesumu Latvijas sabiedrības kopējam labumam.

Lasīt vairāk


Veiksmīgi īstenojās projekta “Jelgava jauniešiem” aktivitātes

2017-06-21

Jelgavas pilsētas pašvaldība turpina īstenot projektu “Jelgava jauniešiem”, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu, personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni. Projektā piedalījās Jelgavas pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, īpaši jaunieši no sociālās atstumtības riska grupām: jaunieši no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kā arī jaunieši ar zemiem ienākumiem u.c., jaunatnes darbinieki, NVO pārstāvji, pašvaldību institūciju darbinieki, jauniešu līderi utt.

Lasīt vairāk


Starptautiskā jaunatnes dienā 12.augustā Liepājā - Jauniešu festivāls 2017

2017-06-20

Liepāja – Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2017 Aicina jauniešu mājas, centrus, organizācijas un biedrības piedalīties Starptautiskajā jaunatnes dienā 12. augustā Liepājā Jauniešu festivālā 2017 Aktivitāšu klāsts Starptautiskās jaunatnes dienas ietvaros sastapsies divi jauniešiem svarīgi vasaras notikumi – Vislatvijas jauniešu festivāls, uz kuru ieradīsies jaunieši no visas Latvijas un Ghetto football – lielākā ielu futbola kustība Latvijā, kas piesaista daudzus jo daudzus sporta fanus.

Lasīt vairāk


Noslēdzās bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2017”

2017-06-18

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” ar prieku paziņo, kā arī šogad ar pozitīvu rezultātu noslēgusies bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2017”. Izglītojoši attīstošajā bērnu nometnē piedalījās dažādu tautību divdesmit bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Septiņu dienu laikā bija noorganizētas vairākas aktivitātes, kur katra nometnes diena tika veltīta vienas tautas – latviešu, baltkrievu, ebreju, poļu, krievu, ukraiņu, čigānu un lietuviešu – kultūras un tradīciju iepazīšanai.

Lasīt vairāk


Noslēdzies pirmais “Pludmales festiņš” Jelgavā

2017-06-18

Svētdien, 18.jūnijā Jelgavas promenādē aizvadīts pirmais šīs vasaras “Pludmales festiņš”, pulcējot ap 600 apmeklētāju. Par šādu rezultātu īpaši gandarīti pasākuma organizatori - Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””.

Lasīt vairāk


Norisinājās otrais “Basta Football" sacensību posms

2017-06-16

Vakar, 15.jūnijā Jelgavā norisinājās otrais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Otrajā posmā piedalījās 25 ielu futbolistu komandas: 5 - vecākajā grupā (1992.-2000.g.dz.), 11 - vidējā grupā (2001.-2005.g.dz.) un 5 - jaunākajā grupā (2006.-2010.g.dz.).

Lasīt vairāk


Ukrainas jaunieši iepazīst Jelgavu

2017-06-15

Šodien Jelgavas pilsētā ciemojās bērni un jaunieši no Ukrainas. «Ukrainas vēstniecība Latvijā uzņem viesus – 38 bērnu un jauniešu lielu delegāciju –, organizējot Luganskas bērniem vērienīgu tūrisma programmu dažādās Latvijas pilsētās,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta Ukrainas vēstniecības Latvijā 1. sekretārs Ruslans Tsekovs, piebilstot, ka brauciens organizēts ar mērķi paplašināt jauniešu redzesloku un veicināt psiholoģisko atslodzi pēc piedzīvotās karadarbības.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019