Jūlijs

“Pludmales festiņš” – jauns ģimenes pasākums Jelgavā

2017-08-19

“Pludmales festiņš” ir pasākums, kas radīts, lai dotu iespēju ģimenēm, bērniem un jauniešiem, atraktīvi un pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu tepat Jelgavā. Tās ir trīs stundas brīvdienā ar pievienoto vērtību. Pasākumi plānoti Jelgavas promenādē visas vasaras garumā reizi mēnesī - 18.jūnijā, 9.jūlijā un 19.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

Lasīt vairāk


Piedzīvojumu pārgājiens pa Ziemassvētku kauju vietām

2017-08-11

Realizējot projektu “Kopīgi soļi”, biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” aicina jauniešus piedalīties divu dienu piedzīvojumu pārgājienā pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē. Pasākuma ideja ir jauniešu saliedētība praktiskā darbā, pārvarot grūtības, kā arī līdzdarbojoties rast kopīgas vērtības un vienotas vēstures izpratni.

Lasīt vairāk


Izsludināta pieteikšanās Latvijas mazākumtautību amatiermākslas kolektīvu un individuālo izpildītāju konkursam

2017-07-11

Izsludināta pieteikšanās Latvijas mazākumtautību amatiermākslas kolektīvu un individuālo izpildītāju konkursam dalībai Starptautiskajā folkloras festivālā “Baltica - 2018” un XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos. Konkursa mērķis ir sniegt iespēju kolektīvam vai individuālajam izpildītājam kļūt par Festivāla un/vai Svētku dalībnieku.

Lasīt vairāk


Jauniešus aicina piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē

2017-07-11

Biedrība "Latvijas Jaunatnes padome” (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi – aicina jauniešus piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā. Atklāšanas konference notiks š.g. 25. jūlijā Liepājā.

Lasīt vairāk


Otrais “Pludmales festiņš” Jelgavā

2017-07-07

Jau šo svētdien, 9.jūlijā no pulksten 12 līdz 15 Lielupes promenādē jelgavnieki aicināti uz otro šīs vasaras “Pludmales festiņu” – atraktīvu vasaras pasākumu ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””.

Lasīt vairāk


Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

2017-07-06

Labais, ko sniedzam citiem – ir labums, kuru dāvājam paši sev un līdzcilvēkiem. Labdarība ir mīlestības izpausme, kādu cilvēks var sniegt ne tikai attiecībā pret viņam tuviem cilvēkiem, bet arī pret citiem, negaidot neko pretī, jo tieši tā var saņemt gandarījumu, kas silda sirdi visilgāk. JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde šī gada augustā jau septīto gadu organizē ikgadējo labdarības akciju „Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības iegādāties nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam.

Lasīt vairāk


Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena

2017-06-29

Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā Sabiedrības integrācijas pārvalde un Jelgavas ebreju biedrība aicina visus, kuri jūt līdzi ebreju tautai, pulcēties š.g. 4.jūlijā plkst.17:00 pie Ebreju tautas genocīda piemiņas akmens Zālītes ielā, Jelgavā, lai godinātu ebrejus, kas cietuši Otrā pasaules kara laikā. Klātesošos uzrunās Jelgavas pilsētas domes pārstāvis, Jelgavas ebreju biedrības vadītāja Lidija Ribkina.

Lasīt vairāk


Sporta aktivitāšu cikls “Sporto un esi vesels” Jelgavā

2017-06-05

Jelgavas Sporta servisa centrs aicina Jelgavas pilsētas iedzīvotājus šovasar piedalīties sporta aktivitāšu ciklā "SPORTO UN ESI VESELS". Projekta ietvaros no jūnija līdz oktobra mēnesim Jelgavā tiks organizēti vairāki sporta pasākumi. Bezmaksas sporta nodarbībās aicināti piedalīties visa vecuma interesenti, ģimenes ar bērniem un ikviens aktīvā dzīvesveida cienītājs.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019