Decembris

Ziemassvētku pasākums Jelgavas romu kopienas bērniem

2017-12-14

Ziemassvētki ir tas laiks, kad gribas sniegt otram nedalītu uzmanību, jo tas ir ļoti svarīgi ikvienam no mums. Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad, 19.decembrī, Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrība "Romanu čačipen" kopā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi organizē Ziemassvētku pasākumu Jelgavas romu kopienas bērniem.

Lasīt vairāk


Pasākums „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2017-12-11

Sabiedrības integrācijas pārvalde turpina īstenot pasākumu ciklu „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Šoreiz tā ietvaros visiem interesentiem piedāvājam apmeklēt lekciju par aktuālāko veselības aprūpes un veselības veicināšanas jomā, kā arī par sociālas rehabilitācijas un atbalsta pasākumiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām mājokļa pielāgošanai.

Lasīt vairāk


Jaunās telpās durvis plaši vēris Jelgavas Jauniešu centrs

2017-12-11

Šodien, 11.decembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jauniešu centrs sagaidīja Jelgavas pilsētas jauniešus un viesus uz centra atklāšanas svētkiem jaunās telpās – Skolotāju ielā 8, 3.stāvā. Tagad speciāli jauniešiem ir izveidotas trīs aprīkotas telpas “Chill”, “Active” un “Relax”, kur katrai ir sava loma un atbalsta persona.

Lasīt vairāk


Rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” radošo rokdarbu izstāde “Es tagad protu tā”

2017-12-06

Rokdarbnieku klubs “Zelta rokas” no š.g. maija līdz novembrim realizēja projektu “Līdzdarbojies”, kuram finansējums saņemts Jelgavas domes “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmā”. Šī projekta mērķis bija dalīties pieredzē, rādīt, mācīt rokdarbnieku prasmes un zināšanas sociāli mazaizsargātām personām, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un citiem interesentiem, mazinot sociālās atstumtības risku un sekmējot šo personu iesaisti sabiedriskajā dzīvē.

Lasīt vairāk


Par godu Starptautiskajai brīvprātīgo dienai tiks godināti brīvprātīgā darba veicēji Jelgavas pilsētā

2017-12-05

Šodien, 5.decembrī plkst.17:00 Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldē tika godināti brīvprātīgā darba veicēji Jelgavas pilsētā. Svinīgais pasākums tiks veltīts Starptautiskai brīvprātīgo dienai, kas tiek atzīmēta tieši šodien, 5.decembrī.

Lasīt vairāk


Ziemassvētku izrāde bērniem “Viss ir drošās ķepās ”

2017-11-30

Ikviens zina, ja tici brīnumam – tie mēdz piepildīties! Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks! Brīnumainas lietas notiks arī mūsu Ziemassvētku pasākumā! Aicinām Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4 - 10 gadiem uz Ziemassvētku izrādi bērniem “Viss ir drošās ķepās ” (“Дело в надежных лапах”), kas notiks svētdien, 17.decembrī, JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs).

Lasīt vairāk


Multikulturālās bērnu teātra studijas “Pasaka” dalībnieku izrādes “Ziemassvētku brīnums” prezentācija

2017-11-29

Šodien JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē multikulturālās bērnu teātra studijas “Pasaka” dalībnieki prezentēja plašākai auditorijai savu iestudēto lugu “Ziemassvētku brīnums”. Arī turpmāk jaunie aktieri ar šo lugu priecēs skatītājus dažādos pasākumos, piemēram, Ziemassvētku eglītē romu bērniem, kā arī ciemojoties Jelgavas bērnu sociālais aprūpes centrā.

Lasīt vairāk


Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums „Ar sauli sirdī”

2017-11-27

Šī gada 1.decembrī, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, uz jauku koncertu “Ar sauli sirdī” aicina JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde un JPPI „Jelgavas sociālo lietu pārvalde”. Koncerts notiks plkst.14:00 Jelgavas 4.vidusskolas Aktu zālē, Akmeņu ielā 1. Koncertā mīļi gaidīti visi Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām – gan tie, kuri apvienojušies nevalstiskajās organizācijās, gan individuāli.

Lasīt vairāk


„Gada brīvprātīgais Jelgavā 2017”

2017-11-20

Lai veicinātu Jelgavas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu Jelgavas iedzīvotāju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā, Jelgavas pilsētas dome aicina valsts un pašvaldības iestādes, reliģiskās un nevalstiskās organizācijas, kas darbojas Jelgavas pilsētā, izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2017”, iesniedzot pieteikumus līdz š.g. 1.decembrim.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019