Augusts

Veiksmīgi aizvadīts piedzīvojumu pārgājiens pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē

2017-08-26

Realizējot projektu “Kopīgi soļi”, biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” aicināja jauniešus piedalīties divu dienu piedzīvojumu pārgājienā pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē. Interese par piedāvāto izrādīja un piedalījās ap trīsdesmit dalībnieku. Pasākuma iecere projekta īstenotājiem bija jauniešu saliedēšana praktiskā darbā, pārvarot grūtības, kā arī līdzdarbojoties, lai rastu kopīgas vērtības un veidotu vienotu vēstures izpratni.

Lasīt vairāk


Apsveicam Jelgavas ukraiņus Ukraiņu Republikas Neatkarības 26.gadadienā

2017-08-24

JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde un biedrība „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sveic Jelgavas pilsētas ukraiņu kultūras centru „Džerelo”, visus Jelgavas un Latvijas ukraiņus Ukraiņu Republikas Neatkarības pasludināšanas 26.gadadienā un novēl Ukrainai mieru un labklājību.

Lasīt vairāk


“Pludmales festiņš” – jauns ģimenes pasākums Jelgavā

2017-08-19

“Pludmales festiņš” ir pasākums, kas radīts, lai dotu iespēju ģimenēm, bērniem un jauniešiem, atraktīvi un pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu tepat Jelgavā. Tās ir trīs stundas brīvdienā ar pievienoto vērtību. Pasākumi plānoti Jelgavas promenādē visas vasaras garumā reizi mēnesī - 18.jūnijā, 9.jūlijā un 19.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

Lasīt vairāk


Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

2017-08-17

Kāda sena gudrība vēsta, ka tas, kurš dara labu citam, daudz vairāk dara labu pats sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa par padarītu labu darbu sniedz lielu gandarījumu. Šodien, 17.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. Akcija notika jau desmito gadu pēc kārtas. Arī šogad labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit vienam mazam Jelgavas skolēnam...

Lasīt vairāk


Noskaidroti futbola turnīra „Basta Football” uzvarētāji

2017-08-11

Pirms jaunā mācību gada sākuma jaunieši vēl steidz baudīt vasaru un piedalās dažādās aktivitātēs. Visas vasaras garumā jaunieši aktīvi iesaistījās ielu futbola turnīrā “BASTA FOOTBALL 2017”. Šīs vasaras „Basta Football 2017” sezonā noritēja seši futbola posmi. Futbola turnīram tika pieteiktas 94 komandas, kur kopējais dalībnieku skaits sastāda vairāk kā 500 sportisko aktivitāšu cienītājus.

Lasīt vairāk


Piedzīvojumu pārgājiens pa Ziemassvētku kauju vietām

2017-08-11

Realizējot projektu “Kopīgi soļi”, biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” aicina jauniešus piedalīties divu dienu piedzīvojumu pārgājienā pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē. Pasākuma ideja ir jauniešu saliedētība praktiskā darbā, pārvarot grūtības, kā arī līdzdarbojoties rast kopīgas vērtības un vienotas vēstures izpratni.

Lasīt vairāk


Bezmaksas sagatavošanas apmācības personām, kuras vēlas iegūt Latvijas Republikas pilsonību naturalizācijas kārtībā

2017-08-07

Turpinot realizēt projektu “Uzdrošinies!”, biedrība “Jelgavā 21.gadsimts” aicina pieteikties un apmeklēt bezmaksas sagatavošanas kursus Pilsonības likumā noteiktai zināšanu pārbaudei (naturalizācijas eksāmenam), kas notiks no 2017.gada 5.septembra līdz 26.oktobrim.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019